Anasayfa

Sohbet Makale

Nare Ve She Karşılıklı Röportaj ( :

Nare Ve She Karşılıklı Röportaj ( :

Merhabalar Canlar… Yine, yeni ve çok hoş bir sohbetle daha karşinizdayiz. She arkadaşımızın sohbeti muhabbeti okadar güzel ki günlerce konuşabileceğim bir insan… Ben çok keyif aldım, umarım sizde beğenerek okursunuz…

(Nare) Röportajımı kabul ettiğin için çok teşekkür ediyorum canim. Seni tanımayanlar için kendini bize tanıtırmısın ?

(She) Nare canım asıl ben teşekkür ederim benimle röportaj yapmak istediğin için. 28 yaşındayım, doğma büyüme Hollanda aslen izmirliyim, 2 senedir Türkiyede yaşıyorum evlenip buraya geldim. 1 tane kızım var 15 aylık, Fenerbahçeliyim:))

(Nare) Rabbim bağışlasın evladını sana. Hollanda’da yasadigini bilmiyordum. Insanın memleketi gibi yoktur diye düşünüyorum..

(She) Amin canım inşallah Allah razı olsun cümlemizin evladını. Evet orda doğup büyüdüm, tabii insanın memleketi gibi olmuyor ama alıştığın ortam olunca yurtdışı ve büyüdüğün insan kendi memleketi olsada bocalıyor. Şöyle bi söz var “İnsan yaşadığı yere göre değil, taşıdığı yüreğe göre yaşar”..

(Nare) Çok güzel bir sözmüş gerçekten. Ne zamandır buralardasın ? sanalda yani..

(She) 2011de başladım sanal aleme 2014e kadar sonra 6 sene ara verdim ve şimdi yine 4 aydır sanaldayım.

(Nare) Daha yenisin canım. Seni buraya yönlendiren ne oldu?

(She) Ilk başlarda merak oldu 2011de öyle sohbet yazıp girmiştim bir chat ortamına, ne kadar heyecanlıydı o zamanlar bir voice alsak kanaldan çıkmazdık o derece. Derler ya insanın başına ne gelirse meraktan gelir diye. Uzun bir aradan sonra tekrar dönüşümün sebebi ise yurtdışında kaldı arkadaşlarım hiç arkadaşım yok realde, can sıkıntısına girdim ve burdaki samimi ortamı görünce kaldım. İyiki de gelmişim..

(Nare) Iyiki geldin canim iyki bizimlesin. Cok fazla muhabbetimiz olmadi senle ama ben sevdim seni şahsen. Cok içten ve orjinal gözüküyorsun. Ben hiç sevmiyorum yapmacık ve kasıntı insanlari. Real hayatinda da ayni böylemisin ?

(She) Teşekkür ederim canım benim, sevindim buna.. Benimde seninle fazla muhabbetim ve tanışma fırsatım olmadı fakat güzel bir enerjin var dobrasin hoşuma gidiyor:)) Real hayatımdada böyleyim canım, sadece bir tık daha duygusalım ama her zaman geveze ve umut doluyum her ne yaşarsam yaşayım güçlü olduğumu düşünüyorum. Insanları kırmaktan çok korkarım, bazen çok fevriyim ama herşey dilimdedir kalbimde art niyet yoktur asla..

(Nare) Sen böyle yazınca sanki beni anlatıyormuşsun gibi hissettim. Benziyor bazi huylarımız. Ani fevriliğimiz vs… Mesela neye en çok kizarsin da sinirlenirsin?

(She) En çok haksızlığa kızıyorum, karşımda babamda olsa affetmem. Ve insanın şevkini kıran insanlar beni sinirlendiriyor..

(Nare) She  bir insan sana ne yapmış olmalı ki sen onu asla affetmeyesin ?

(She) Kesinlikle ihanet, sırtımdan vurarak beni salak yerine koyması bunu sanırım asla affedemem sevgisinden ölsemde.. Ve iftira asla addedemeyeceğim şeyler içinde.

(Nare) Ihaneti yaşadınmı hiç?

(She) En sevdiğim canım dediğim biri tarafından hani ihanet sayılırsa evet, küçüktüm ve bana çok büyük acılar yaşattı bu ihanet ve yalanlar.

(Nare) Bununla ilgili içini dökmek istediğin birşeyler varsa dinleyebiliriz canım.

(She) Şunu soyleyim annemi hiç tanıyamadım ben, nasıl bir yüzü var, kokusu nedir hiç bilemedim ve bunun sebebi benim ilk aşkım babam oldu.. Tabii babadan ihanet yalanlarla büyümekte insanlara karşı önyargılı olmama sebep oldu. Hep bi şüphe vardır ıçimde insanlara karşı istemsiz ve bu beni çok yoruyor.. Bak yine duygusala bağladım:))

(Nare) Ahmet Kaya nın bir şarkisi canlandi şuan kulaklarımda “bir yanımız yaprak döker, bir yanımız bahar bahçe” Bunu ömrümüzün her evresinde yaşıyoruz ve yaşayacağız da öyle göüküyor. Yaşadıkların için çok üzgünüm gerçekten. Insanlara sürekli şüpheyle yaklaşmak gercekten çok yorucu ve yıpratıcı bir durum. Yaşadığın tecrübeler insanlara bu şekilde yaklaşmana sebep ol6mus. Bir insanla tanisirken önceliğin nedir?

(She) Kesinlikle öyle hayat her insana farklı imtihanlar sunuyor ama insanın alışamadığı şey yok hayatta bunu öğrendim, unutamasada.. Önceliğim merhametli ve anlayışlı olması.

(Nare) Bende kesinlikle merhametine ve vefasina bakarım. Merhametli insandan zarar gelmez. Ve vefali insan seni yarı yolda bırakmaz. Boş zamanlarında neler yaparsin? mesela futbolu sevdiğini biliyorum. bende ayniyim. Diyorum ya çok ortak yönümüz var seninle.

(She) Kesinlikle merhametli insandan zarar gelmez, Allah korkusu olacak bir insanda olmayandan herşey beklerim.. boş zamanım olursa şayet ki buna fırsat yaratmaya çalışıyorum miniğimle.d Futbolu çok seviyorum, küçüklükten bir alışkanlık olmuş, sanırım babamın tek güzel anı olarak ben de bıraktığı iz beraber futbol izlememiz. Kitap okumayı çok seviyorum, spor yapmayı.. Kesinlikle ortak yönümüz çok canım:)

(Nare) She canim dört aydır burdasın ve çok çabuk konsantre oldun. insanlara uyum sağladın çok çabuk. Bu senin sicak kanınla alakalı mı? .d

(She) Nare canım evet hemen uyum sağlayabildim.. Bu sunucunun samimi oluşu ile kaynaklı, ben ne kadar sıcakkanlı olsamda karşıdakiler soğuk olmuş olsaydı kesinlikle böyle olmazdı diye düşünüyorum.. Ortamın güzelliğine uyum sağladım ben, huzurlu ortam olunca kalmayı tercih ettim ve elimden gelen desteği verdiğimi düşünüyorum:)

(Nare) Kesinlikle canim hepimiz emekçiyiz burda .p gerçekten çok iyi bir sohbet sunucusuna denk geldik .d Sunucu sahiplerimiz ^Serkan Kaos ve Sara^ bu üçlü hakkında neler söylemek istersin? Mesela yonetimle alakalı adaletleri falan nasıl?

(She) Tabii herkesin emeği çok canım, bir sunucu olarak bütünüz bir aileyiz aslında.d

(She) Serkan hakkında düşüncelerim; kesinlikle adaletli birisi kim olursa olsun konunun özetine bakarak davranıyor, insan seçmiyor.. Egosu yok, anlayışlı ve sunucu sahibi demek için bin şahit ister. SARA; onu çok seviyorum ben, çok naif ve kibar kişiliği var.. Sara’ninda kesinlikle adaletli olduğunu düşünüyorum sunucuda..  Kaos; sessiz, sakin ve pek sesi çıkmıyor fakat kesinlikle bu sunucu için elinden gelenin fazlasını yaptığını düşünüyorum.. Web ile çok ilgileniyor. Bazı insan konuşkan olur, bazısı sessiz kendi halinde, KaoS da sessiz kendi halinde ama bir o kadar efendi ve saygılı bir kişiliğe sahip.. Muhteşem 3lu diye adlandırıyorum ben onları.d

(Nare) bu bulunduğumuz sohbet sunusunda en samimi, en çok değer verdiğin isim kim?

(She) Evet geldik can alıcı soruya.d Ben insan ayırt etmeyi sevmiyorum, herkesi çok seviyorum ama şunu diyebilirim beni buraya bağlayan, ilk geldiğim gün kabuğumdan çıkaran YiLdiz olmuştur.

(Nare) Evet Yildiz öyle canım, yeni gelen arkadaslarimizi Yildiz ağırlıyor genelde. Çok seviyorum kendisini, burdanda söylemiş olayım .d Bna cevap verirmisin bilmiyorum ama yinede sorucam . Hiç sevmediğin hoşlanmadığın yada enerjinin tutmadığı biri varmi burda?

(She) Ya hiç sevmediğim  birisi yok aslında, ama illa ki bazı düşüncelerimin uyuşmadığı bir kişi var ama isim vermek istemiyorum canım.d

(Nare) Peki canım 🙂 Geleceğe yönelik planların varmı realde ?

(She) Önceden çok planlı yaşardım, hayal kırıklığına uğrattı beni.. Hani derler ya beklentin ne kadar çoksa o kadar üzülürsün.. ani yaşıyorum ya hayat ne getirir görecez bakalım.. Fakat şu virüs süreci bittiği an yurtdışına dönmeyi düşünmüyor değiliz.. ha bi de ufak çaplı hayalim var, vosvos karavanla Turkiyeyi gezmek, o kadarda olsun dimi.d

(Nare) Ya varya şuan gerçekten aynaya bakıyorum sanki. Ikiz kardeş gibiyiz .)) Benimde tek hayalim bi karavanla dünyayı olmasada Türkiye nin heryerini gezmek. Bu yolculuğu tek başınamı yapmak isterdin .d

(She) Ya aynı hayaller içinde olmak ne güzel Nare, ben seninle çok ayrı olduğumuzu düşünürdüm ki öyle değilmiş.d Yolculuğu kesinlikle tek başıma yapmazdim, bu benim ruh eşim, can yoldaşım ile ikimizin hayali bir de kızımız gelse başka ne isteriz :)))

(Nare) Rabbim ayırmasın sizi inşallah. Umarım ki hayellerin gerçek olur. Konuşmalarından anlıyorum ki eşine aşik birisin, öylemi .d

(She) Amin inşallah canım<3 Evet aşığım eşime ve onsuz bir günüm geçse kendimi eksik hissediyorum seviyorum bu adamı ben ya.d

(Nare) Maşallah size canım, ömür boyu ayni tazelikte sürer umarım ki 🙂 genel olarak evli olup  sanala gelenler yargılanıyor. Bu sunucuda hiç şahit olmadım böyle biseye ama sen bu konuda birşeyler söylemek istermisin?

(She) Amin inşallah Allah razı olsun canım:)) Yargılamak kimseye düşmez, insanların ne çektiğini ne yaşadığını kendinden başkası bilemez ki.. hiç kimse göründüğü gibi değildir, acının ve vefanın adresini bilemeyiz.. herkesin kendi hayatı ben saygı duyarım ne yaşıyor olsalarda..

(Nare) “Acı ve vefanın adresi belli olmaz” çok güzel bi tanım gerçekten. Hepimiz gülüyoruz eğleniyoruz. Realde yada sanaldada sorunlarımız oluyor, üzülebiliyoruz. She canım mesela ben realde çok rahatım da sanalda cok sorun yaşıyorum. Çok fazla takıyorum sanırım yaşadığım olaylari. Sende öylemisin ?

(She) Ben fazla olayları takmıyorum kafama ama sadece biraz hassas ve alıngan olabiliyorum, bu hem reel hayatımda hem sanalda böyle.. Sanalda bence sorunlar daha çok yanlış anlaşılmadan ve kendini tam olarak ifade edememekten kaynaklanıyor yani kendi adıma söyleyeyim..

(Nare) She gerçekten bir insanın yüz ifadesini görmeden sadece yazarak kendini anlatmaya çalışması, tanıtması yada karşısındakini tantanıması çok ilginç. Sanalda insan birini nekadarda tanıyorum dese de yüzde-yüz bi tanıma mümkün değil. Gerçi sen çok fazla olmamış sanaldasın ama böyle bi olay yaşadınmı? yani iyi bildiğin ama aslında çok tanımamışım dediğin oldumu hiç ?

(She) Yaşadım ve o zaman anladım gerçekten 100% tanıyamıyorsun hiç kimseyi. Çok sevdiğim sizlerden iyi olmasın arkadaşım vardı kardeş can bilmiştim ama maalesef ki çok yalanlarını öğrenmiştim. Uzun süre ara vermemin sebebide biraz o olmuştu. Ama ister sanal olsun ister reel, reeldede bazen anlayamiyorsun insanları, hani derler melek yüzlü şeytan artık çok zor gerçekten:)

(Nare) She bize kişisel yapınla alakali birşeyler söylemek istermisin, seni daha yakından tanimamiz için ?

(She) Sevdiklerini umursayan, sevmediği kişinin hiç bir sözünü takmayan. Sevdikleri için ölüme bile gidecek olan, fedakar, yerine göre fevri ama cabuk sakinleşen. Çoğunlukla neşeli, geveze ama boş muhabbet değil, yardımsever, düşünceli, meraklı, araştırmayı ve kendini geliştirmeyi seven biriyim. Ara ara duygusallıkta oluyor pek belli etmem ama..

(Nare) Mükemmel bir kişilik. Gercekten seni tanıdığım için çok mutluyum, iyki seninle bu röportajı yapmışız.  Iyki seni yakından tanima fırsatım oldu. Çok tatlı ve içten bir bayansın. Sen bu röportajı yapiyor olsaydın bana hangi soruyu yönelirdin .d ?

(She) Çok teşekkür ederim canım benim, ben de seninle bu röportaja katılma imkanım olduğu için çok mutluyum ve tanışma fırsatım olduğu için :)) Gerçi ben senin hakkında pek çok şey bilmiyorum ama:) Şöyle  diyelim o zaman eğer senin ile bir röportaj yapılsaydı bunu kimin yapmasını isterdin.d

(Nare) Benimle röportaj yapılsaydı bu kişinin (Sinem dışında 🙂 )  Serkan olmasını isterdim. O değişik çapraz sorular sorardi ve eğlenceli olurdu diye düşünüyorum 🙂 ama mesela Başak lada olsun isterdim. Onun hayata bakış açısını, muhabbetini sohbetini çok seviyorum. Başak’la aynı dili konuşabiliyoruz gibi düşünüyorum…

(Nare) Sana soru sormak isteyen arkadaşlarımız oldu, O sorulari yöneteceğim sana ve onlarada cevap vermeni istiycem senden.

(She) Peki canım:))

(She) Zor sormadılar inşallah haha.d

(Nare) Yok zor değil.d

===== DOSTLARIMIZDAN GELEN SORULAR ====

(DJ-SeRKaN) Sunucu sahiplerinin yönetiminden  memnun musun ? 🙂

(She) Memnunum açıkçası bi sorun göremiyorum ben, adaletli ve kişi seçmeden ilerliyor diye düşünüyorum:)

========

(nefesim) Bir insanda aradığın huy nedir?

(She) Kesinlikle merhamet, empati kurabilmesi Canım:)

=======

(YiLDiZ) Kanala ilk geldiğinde seni kim karsiladi ? sende buraya bağlandin galiba kopamıyorsun. seni buraya bağlayan kim oldu? ilk kim sıcak kanli geldi sanaa :p

(She) Ah yildiz ah nasılda biliyor kendini.d Bu sorunun cevabı tabii Yildiz :)) Ben bi köşede sessiz sakin duruyordum, “yeni misin sen.d” demesi ile başladım sohbete :)) herkes sıcak kanlı geldi fakat Yildiz parladı resmen.d

(Nare) 🙂

=======

(Başak) Kanalda en sevdiği, en nefret ettiği, tanıdığı için pişman olduğu, tanıdıktan sonra cok daha sevdiği kimse varmi ?

(She) Ya en sevdiği olarak ayıramam, birini söylesem diğeri üzülür, nefret ettiğim biri yok ki kinci değilim.. fakat biri var ki  tanıdığım için pişman demeyelim de çünkü o kadarda çok tanımıyorum kendisini.. kalbimi çok kötü kiran birisi oldu…

======

(CeVaHiR) Balkonuna gelen böceklere neden dünyanın en kötü varliklariymis gibi davranıyor?

(She) Hahaha kahkaha attım resmen 😀 dünyanın en kötü varliklari gibi davranmıyorum sadece korkuyorum:)))

(Nare) 🙂

=====

(KaLp) hayattaki şansın ve hayattaki en zor anın ?

(She) Hayattaki şansım eşim ve kızım <3 Hayattaki en zor anım annemi bulma umidinde mezarını bulmam..

(Nare) 🙁

=====

(KaoS) She bizim kanal hakindaki düşüncelerini söyliyebilirmisin?

(She) Kaliteli, samimi, huzurlu ve eğlenceli bir ortam duyguyerim.net 🙂

=====

(SARA). She’mi cok seviyorum, iyiki tanıştık ve iyiki aramizda. Duruşuyla Sohbetiyle cok güzel yürekli bir Hanim efendi. Cok degerli benim icin <3

(Nare) Canım röportajımızın sonuna geldik. Çok keyifli eğlenceli bi sohbetti gerçekten . Katılımın için çok teşekkürler. Birdahaki röportajda görüşmek uzüzereere. Son olarak son cümlelerini alabilirmiyim?

(She) Ben teşekkür ederim canım benim, keyifli bir röportajdı gerçekten ben de keyif aldım çok heyecandı başladık ama kendimi kontrol edebildim:))) Hakkını helal et dinledin o kadar beni, emeğine yüreğine sağlık.  Hayatta unuttuğumuz şey başarıyı takdir etmek aslında dimi toplumda artık pek göremiyorum ben hep bi eleştiri.. Ben seni bu güzel düşüncelerin ve emeğin için tebrik ediyorum Nare: )

(Nare) canımsın çok teşekkür ediyorum ❤

~~~~~ KAMERA ARKASİ~~~~

(She) Heyecanlandım çok sanki sınava giriyom hee:D

(Nare) Başlıyorum

(She) Başla.d

(She) Nare canım çok mu uzun yazıyom “D

(~Nare) She hayır canım çok iyi gidiyorsun .d

(%She) Ayy çok fena oldum 😀

~~~~~~~~~

(Nare) Kız resmen beni anlatıyorsun. Nekadar ayniyiz senle .dd

(She) Daha çok heyecanlandım bak .d

~~~~~~~~

(%She) Röportajdayız ayy çok fenayim

(+SeRKaN) 🙂 Sabah sabah Aceleniz neydi ahahah

(+SeRKaN) ‘Sunucunun en tatlısısın serkan’ demeyi unutma she 🙂

~~~~~~~~~

(Nare) Aşka dair sorular soracaktım kanaldakilerle ilgili ama bak6tim eşine aşiksin sormadım öyle şeyler .d

(She) kalbimde 2 tane aşk var biri eşim biri kızım.d

~~~~~~

(Nare) Bitti. Gecmis olsn .dd

(She) Ayy valla terledim hee .d

(Nare) Terleme kiz ne var. Keşke benle biri roportaj yapsa da döksen içimi .d

(She) Ya bence Serkan seninle röportaj yapsın lütfen lütfen lütfen

(She) .d

(Nare) .)))
Yazan : Nare’Hanım

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SeRKaN dedi ki:

She Nare Kesınlıkle Efsane olmus cok Smaımı bı Röportaj olmus yureklerınıze saglık Cansınız (:

SeRKaN dedi ki:

She Bızde Senıı tanıdıgımız ıcın cok Sanslıyız Guzel yuregınle Sunucumuza renk katıyorsun ıyıkı geldın

Iyıkı yanımızdasın Sevılıyorsun can Helekı herseyden Önce oturup Bır bayanla Fenerbahce maclarından Sonra Haftanın analızını yapmak harıka bırsey (( : cansın Yuregıne Saglık..

Aaaaa dedi ki:

Fenerbahce resmı ıle yayımlanması cok guzel kesın serkanın fıkrı 😛

SeRKaN dedi ki:

Serkan ıle Röportaj yap demıssın Nare hanım ısleırnı bıtırsın yapması Gerekenlerı bıtırsın (: Bende ayarlaırm bir Röportaj nare e özel :)))) Sorularıda Ben Sorarım 😀

Garizes dedi ki:

Ah Ah Bir Sevenim Yok : DD

guLbeseker dedi ki:

Emeginize saglik She mmm yureginin sicakligini yazilarina yansitmissin hayatimizdan hic eksik olma biz seni cok sevdik :*

KaoS dedi ki:

Emeginize yureginize saglik canlar cok guzel olmuş valla 🙂

Başak dedi ki:

Naremmm ne güzel seylere vesile oluyorsun sen canimm yaa ben she yi senin ropörtajin sayesinde daha iyi tanıdım ve Cok üzüldüm annesiyle olan kısmına ?? Shemmm Allah’ım yaşayamadığın tüm güzellikleri bundan sonraki hayatında eşin ve kızınla yaşamayı nasip etsin Belki kırmışım belki üzmüşüm seni ama inan seni cok seviyorumm❤?
Tek Kelime Ile harikasınız yazan parmaklarınıza sağlık canlarım …

Nare dedi ki:

serkan tesekkurler guzel yorunlarin için.

evet benle roportaj yapmani istior she arkadaşimiz. bende istiorum .p

Serkan allah askina fenerbahce resmi ne ya. haksizlik buuu .)) ben TRABZONSPORLUYUM…

Başak dedi ki:

Naremmm en kısa zamanda seninle o muhteşem röportajı yapıcaz etegimizdeki taşları dökücez ??
Bizi kanalda barındırmazlarsa çaresini bulursun artık Naremmm :))

FiL dedi ki:

FiL; she seni iyiki tanıdım. Burda çok kişi sayarım sen gibi iyilerden. Onlar biliyor saymaya gerek yok :)) Güzel kalbini koru, sana karavan alacağım Afrika’yı gez 🙂 Allah gönlüne göre versin

She dedi ki:

Serkan asıl ben teşekkür ederim zaman ayırıp okuduğun için can:)
Sizlerle olmaktan mutluyum, sunucu gerçekten kaliteli umarım daha güzel yerlere geliriz..

YiLDiZ dedi ki:

She mm çok guzel ifade etmişsin kendini yaa keyifle okudum. İyi ki tutmuşum seni ahahah yoksa senin gibi tatlis bi arkadaşim olamasaydi bi yanim yarim kalirdi? İyi tanımısımm dediğim insanlarin başında geliyorsun. Nare senin de emegine yuregine sağlık canm sorular harika.d

MiSra dedi ki:

Nare canım .She canim emeğinize yüreğinize sağlık yine çok güzel samimi içten röportaj olmuş.ben çok konuşmasamda hepinizi çok seviyorum.Tebrik ediyorum ikinizide.Bu harika sunucudan bulunmaktan çok mutluyum.

Gönüldostu dedi ki:

sevgili nare ve she kardeşimizin cesareti ve keyifli sohbeti güze l olmuş emeğinize yüreginize sağlık harikasınız seviyorum sizleri tşkr ederim saygılarımla.

PpPp dedi ki:

She: PpPp

Lokum dedi ki:

Nare emeğine saglik okurken zevk aldım resmen ve hiç bitmesin istedim 🙂 she seni çok seviyorum fırst lady mmm iyiki varsın iyiki burdasın ve iyiki seni tanıdım .. ❤️❤️❤️❤️❤️

Nefesim dedi ki:

Narem ve shem sizleri çok seviyorum birde cimcimeyi seviyorum roprtajiniz çocuklar çok güzel olmuş emeğinize yüreğinize sağlık kizlar ***

Titanfall dedi ki:

DUVARDA ELEKMİ OLUR EL KIZI MELEKMİ OLUR ?

bereli dedi ki:

çok güzel emeğinize sağlık soluksuz okudum dersem yalan olur yoruldum biraz dinlendim sonra devam ettim, ALLAH hep iyi insanlar çıkarsın karşınıza mutluluktan bunalıma girin, bizim yörede bir söz var derdinizi görmiyem. yani dert size uğramasın ALLAH ‘a emanet olun.

SARA dedi ki:

She’mmmmm güzel gözlüm benim cok keyifle okudum. Okuyuncada kendi kendime dedim bosuna demiyorum cok güzel yüreklimmm, iyiki varsin canim arkadasim❤

SARA dedi ki:

Nare yine ve yine cok güzel bir Röportaj cikardin canim, yüregine emegine saglik ❤

SARA dedi ki:

She’m Seni Seviyorum ?

SARA dedi ki:

eeeee Nare sira kimde canim ?

Sito dedi ki:

She o an soru düşündüm gelmedi aklıma .d hayın sana +q vermiştim unuttun mu nie demedinnnn :/

She dedi ki:

Gulbeseker’mmm okuyan gözlerine sağlık, çok teşekkür ederim canım benim o senin yüreğinin güzelliği:) Ben de sizi çok sevdim ki:*

Başak’mmm canımsın okuyan gözlerine sağlık, o güzel dileklerin için teşekkür ederim bitanem Amin inşallah ❤ Sen beni üzmedin ki hiç, seni çok seviyorum..?

KaoS teşekkür ederim can, okuyan gözlerine sağlık..

She dedi ki:

Yildiz’mm canimm okuyan gözlerine sağlık balım, çok teşekkür ederim:)
Ben de sizleri iyiki tanımışım canım, çok seviyorum sizleri?

Lokum’mm fıstığım benim güzel yürekli okuyan gözlerine sağlık.:)
Çok teşekkür ederim bitanem, seni çok seviyorum.❤

Sara’mm okuyan gözlerine sağlık güzelliğim, çok teşekkür ederim. Seni çok seviyorum ❤

Mısra’mm okuyan gözlerine sağlık canım benim, çok teşekkür ederim.. Biz de seni çok seviyoruz❤

Nefesim teşekkür ederim canım benim, okuyan gözlerine sağlık. Seviliyorsun❤

ErzincanLi dedi ki:

Nare Ve She Emeğinize Yüreğinize SağLık Samimi GüzeL Ve EğLenceLi Bir Röportaj oLmuş SağoLun Var oLun

Nare dedi ki:

guzel yorumlariniz icin çok tesekkur ederim arkadaşlar ❤❤

SARA canim siradaki roportajimiz icin aklimda bir isim var, sürpriz olsun diyelim :))

Nare dedi ki:

Başak mmm canim o röportaji sabirsizlikla bekliyorum gercekten 🙂

Asilbey dedi ki:

She ve Nare emeğinizden dolayı sizi taktir ettim.. Gerçekten çok güzel bi röportaj olmuş emeğinize yüreginize sağlık darısı başıma ((:

KaLp dedi ki:

Sorulari ictenlikle cevaplamis bunu hissettiriyor ve geldigi gunden beri gercekten iyi anlastigim samimiyetine inandigim biri arada ani cikislari oluyor bu she mi diorm ?? cok eglenceli biri iyiki var. Emeginize saglik nare mmm she mmm

KaLp dedi ki:

Gec olsun ama guc olmasin ;d okuyum okuyum derken bugune kaldi ❤? entrikali soru istiyordum kavga istiyordum dedikodu istiyordum ?? ama olsun buda sevgi yumagi olmus ;d

SARA dedi ki:

❤She’mmmm❤

SARA dedi ki:

Nare bence sira YiLDiZima geldi :)))

She dedi ki:

Kalp mmm canım benim, okuyan gözlerine yüreğine sağlık ?? Evet bazen ani çıkışlarım oluyor ne yazikki ama cabuk sakinleşiyorum şükür yoksa çekilmez biri olurdum eminim:D

Hepinize çok teşekkür ederim zaman ayırıp okuduğunuz için ☺ Seviliyorsunuz..❤❤