Anasayfa

Sohbet Makale

KardesLik Sevgisi..

KardesLik Sevgisi..

Abi-Kardeş Sevgisi Merhaba arkadaşlar yine ben yine yeni bir makale:)makale de abi kardeş sevgisi ne alaka demeyin hep dostluk,arkadaşlık,aşk gelmesin aklınıza sohbet siteleri diyince siz kardeş lafini alti harfe siğdırmıs olabilirsiniz.

İnsanlar eğlenebildikleriyle arkadaş, anlatabildikleri ile dost, ağlayabildikleri ile kardeş olur bunu asla unutmayin.Her makalem de dile getiriyorum bunda da dile getirmek istiyorum duyguyerim.net sohbet sitemizle sizlere sicacik samimi içten bir ortam sunuyoruz. Bulunduğum bu sohbet sitesi bana en güzel dostlukları en güzel arkadaslıkları ve en güzel abicanları kazandırdı. Mesela size bir örnek vereyim ben evin tek kızıyım ne kardeşim ne de abim var, ruhum hep kardeş abi sevgisine aç büyüdü, etrafimda biri abi oo benim kardeşim ikizim dediğinde kıskanırdım. İmrenerek bakardım hep 🙁 sonra insanin ruhu bazı kardeş arkadaş sevgisine ac olunca kendilerini böyle sohbet sitelerine atıyor.

Benim durumum da aynen böyle oldu kendimi bu ortam da buldum. Çok guzel arkadaslarim dostlarim oldu en güzeli de çok guzel Mert iyi yürekli bi KaoS abim oldu. Abi sevgisinde eksik kalan boşluğumu KaoS abim tamamladı. Hep beni korudu kolladı, nasıl demeyin sanal demeyin bazı insanları sanal olarak görmeyin. Emin olun ki reel de etrafımda böyle candan insanlar yok ve ben onlara asla sanal diye bakmıyorum artık Can ciğer olmuşuz diyebilirim.Onlara güvendiğim kadar da kimseye güvenmiyorum de diyebilirim.

Herkese kardeş abi denmez,kardeş abi dediğin insan sen düşerken senden önce koşacak ve seni tutacak.bizim ortamımız da böyle bi yer işte daha ne diyebilirim ki kahvenizi elinize alin ve duyguyerim.net wep sitemize giris yapin beraber içtiğimiz kahveler neşe üzerindeki köpükler de kahkahalarımız olsun.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Serap Karadağ dedi ki:

Yazanin emegine sağlık .d