Anasayfa

Sohbet Makale

KULLANICI KOMUTLARI

KULLANICI KOMUTLARI

Komutlar hakkında size biraz bilgilendirmek icin yazdım bu yazıyı arkadaşlar. Sohbet kanalınıza  ilk giriş yaptığınızda  bir kullanıcının bilmesi gereken komutları söylemek istiyorum sizlere.Google sayfasına Aygul.net yazdıktan  sonra karşınıza bir sayfa çıkıyor orda nick ve şifre kısmı var. Şifre bölümünü ne kayıt yapmadığınız icin öncelikle bir şey yazmanıza gerek yok nick bölümünüze kendinize bir nick bulup yazın.örn:EzeL diyelim. Giriş yap dediğinizde otomatikmen sohbet kanallarına alınacaksınız.Sonra nickinizi kaydetmelisiniz ki nickinizi baskaları kullanmasın.Hemen /ns register şifre e-mail yaparak nickinizi kaydedebilirsiniz.

Güvenliğiniz için artık o nicki sizden başka kimse kullanamaz. (örn:/ns register 12345 ezel44@gmail.com)Sohbet odalarında nick değişirken /nick yeninick ya da sohbet odalarının birinde yazarak !nick yeninick yapabilirsiniz. Mobil sohbetler de genellikle sohbet ederken birden telefonunuz çalıyor ve acmak mecburiyetinde kalıyorsunuz. kanalda olduğunuzu unutup telefonda sohbete daliyorsunuz nickiniz düşüyor kanaldan tekrar girdiğinizde nickiniz askıda kalmış oluyor /ns ghost nick şifre yaparak nickinizi düşürebilirsiniz. (örn:/ns ghost EzeL 12345 )Artık nickinizi /nick EzeL yaparak alabilirsiniz.

Bunlar bir kullanıcının bilmesi gereken komutların başında geliyor arkadaşlar daha fazla bilgi isterseniz kanaldaki yetkili arkadaşlardan öğrenebilirsiniz onlar size yardımcı olacaktır. 

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ErdinÇ dedi ki:

Bu komutlar çok işime yarayacakkkk çook teşekkür ederim güzel bi bilgilendirme olmus.:)

Yagmur dedi ki:

Komut bilmeyenler icin çok iyi bir aydınlatma yapmışsınız

Polen dedi ki:

Sohbet sitenize ilk girisler ne yapcamizi neleri bilmemiz gerektiğini güzel anlatmışsınız emeginize sağlık