Anasayfa

Sohbet Makale

ASKa DaiR

ASKa DaiR

Aşk öyle bir tuhafki hep olmayacak birini sevdirir sana ama seversin işte yapacak birşeyin yoktur, yıkılırsın her seferinde sonra bu senin dostun olur ama o seni dostun olarak görür sen ise ona delilercesine aşık.Sonra o sana sevdiği kızı anlatır dinlersin, sadece dinlersin ama icin kahrolur mahvolursun ama onun umrunda bile olmazsın işte en acısı da bu olur. sonra sorarsın kendine aşk neydi onun gözlerinin içine bakmak mi yoksa sırf gözleri uğruna ağlamak mı onu başkası ile görmek mi yoksa sırf onun icin ölmek mi bence aşk ölümlerin en acı çektireni olmalı.

Sanal deyip gecmeyin bizi bizlerde sizler gibi insaniz renkler farkli olsada duygularımız hep bir:)Böyle sohbet siteleri de hepimizi bir catı altında buluşturuyor.Sohbet kanallarında hiç aşık oldunuz mu ya da olanlara şahit oldunuz mu diye sorayım.

Reel de bulamadiğiniz askınızı sohbet sitemizde aramaya ne dersiniz?tek yapmaniz gereken şey wep sayfasına duyguyerim.net yazıp nick alıp giriş yapmanız. Şeker tadındaki sohbetimize bir seker de siz katin.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ebrar dedi ki:

Renkler farklı olsada duygularımız bir evetttt 👍🏼