Anasayfa

Sohbet Makale

Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet 

Seviyeli olmak her insanın üzerine düşen sorumluluktur. Aygul.net diğer mobil chat sitelerinin aksine seviyeyi koruyan bir ortamdır. Seviyeli, saygılı olmak kişinin önce kendine verdiği değerdir. Peki bir insan nasıl seviyeli sohbet edebilir? Kırıcı olmayan, hakarette bulunmayan, anlayışlı, kibar, insanlara karşı lakayt davranmayan veya da argo konuşmayan insanlardır. Çünkü nerde ne zaman ne konuşacağını bilen bir insan seviyeli insandır.

İnsanları rahatsız etmeden ve sohbet adabına uygun bir şekilde güzel vakit geçirebilirsiniz. Lakin Seviyeli Sohbet ederken etrafınızda sizinle konuşmak ve iletişim kurmak için can atan kişiler de olabilir. izlenim çok önemlidir. Ama aksine sizden köşe bucak kaçıp, tersleyen, aynı ortamda bulunmak dahi istemeyen insanlarda olabilir. Üstelik İki durumda da kişileri siz yönlendirirsiniz.

Her yerden her türlü insanların bulunduğu sohbet platformudur. Fakat Her nickin altında bir insan vardır. Bunu düşünerek sohbet etmek de fayda var. Sohbetin belirli kuralları çerçevesinde sohbet etmek de her zaman fayda vardır. Kimseyi incitmemeye kırmamaya özen gösterelim. Sohbet odaları  saygılı kişilerin tercih ettiği bir platformdur.   Seviyeli Sohbet Nedir ?
Seviyeli Sohbet, Hoş sohbet, eğlenceli, güler yüzlü ve kendini bilen kişiler sohbet odalarında hemen dikkat çekerler. Karşılıklı ve uzun ilişkilerin temel sebebi saygıdır. Unutmayalim ki yolunda giden bir ilişkide bile karşınızda seviyesiz, saygısız olan bir  insan varsa sevginin gücü bu ilişkiyi bir yere kadar idare edebilir.

Herkes gibi sohbet odalarına giriş yaparak sizlerde sohbete dahil olabilirsiniz. Vakit kaybetmemekte yarar var. Evinizin verdiği bir rahatlıkta chat ortamı sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Evinizde kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız burda da öyle hissedeceksiniz. Bunun garantisini sizlere verebilirim. Etrafınızdaki insanlarla yıllardır tanışıyormuş gibi hissedeceksiniz. Çünkü biz böyle bir sohbet platformuna sahibiz. Çünkü sohbet arayışında olanların bulunmak istediği bir ortama sahibiz aynı zamanda.  Kendisini bilen adabına uygun sohbet eden insanlara her zaman kapımız açıktır. Siz değerli kullanıcılarımızı da bekliyorum.

Değerli ve seviyeli insanlarla sohbet etmek için sizleride bekliyoruz. Çünkü burası tam da sizin aradığınız bir sohbet mekanı. 

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Siyah Siyah dedi ki:

MuhteŞem Dj Ler Muzik Keyfı HuzurLu hoşSohbettın Eglencenın Tek AdreSi
http://www.Duyguyerim.Net ve Aygul.net
HerkeSi ßekLeriz 🙂

    Editör Yazar dedi ki:

    Kesinlikle.) eğlencenin tek adresi yazan arkadasin emegine yuregine saglık olsn devamini bekliyorum .)

Asilbey dedi ki:

KaLp nefretim çok güzel yorumlamissin emegine yüreğine ellerine sağlık bende makalene biseyler eklemek istiyorum.
Değerli dostlarım; KaLp arkadaşımız bütün samimiyetini içindeki değerli duygularını bize yansıtmak istemiş bende şunu demek istiyorum, merhamet bunların en başında gelen çok değerli bı kelimedir luften her zaman kendiniz gbi davranin KaLp tşk ederim bu güzel makalen için ellerine sağlık nefrooo;d

Asilbey dedi ki:

KaLp nefretim emeğine yüreğine sağlık çok güzel olmuş 🙂

SeRKaN dedi ki:

Kalp emeğine sağlık canım benim Çok güzel anlatmışsın<3

KaRaNTiNa dedi ki:

İçten ve anlamlı kaleminiz susmasın,muhabbetimiz daim olsun.

DiLek dedi ki:

Degerli ve guzel insanlarin bulundugu seviyeli bir site harikasiniz emeginze saglik

KaLp dedi ki:

Hepinize cok tesekkur ederim ❤ dostlugunuz herseye bedel cansiniz can ???