Anasayfa

Sohbet Makale

Sende eğlen sende yarış

Sende eğlen sende yarış

Merhaba arkadaşlar bu makalemde de sizlere aygul.net ailesinin kendi arasında yaptığı yarışmaları anlatacağım. Eglence odalarımız dışında kendi aramızda etkinlikler düzenleyip sohbetimizi daha keyifli hale getiriyoruz Her hafta sonu bir etkinliğimiz oluyor. artık gelenek görenek haline geldi.

Sizlerde eğlenerek yarışmak istemez misiniz?Mesela yaptığımız etkinliklerden sizlere kısaca bahsedeyim.                                                      Geçen hafta top20 slow şarkı yarışması yaptık herkes birer tane slow şarkı veriyor. Yarışmalarımız  genellikle akşam oluyor o saatlerde herkes günün yorgunluğunu atmak için sohbet odalarımıza giriş yapmiş oluyor.

Mesela bu hafta kendi sesimizle bir yarışma yaptık. Herkes birer şarkı söyleyip yayını yapacak olan dj arkadaşımıza gönderdi. Bu yarışmaya katılmak da biraz cesaret işi hem eğlenceli hemde keyifli:)Dinlerken çok keyif aldık o anı yaşamak lazım:)

bu hafta türkü yarışması yapiyoruz bir kaç gün önceden şarkıları görevli arkadaşlar topluyor sunumu yapacak olan dj arkadaşımıza teslim ediyor ve jürilerle birlikte şarkılar sırlamaya konuyor 🙂

Her birimiz farklı sehirlerde faklı yerlerde olsak da bu sohbet sitesi sayesinde aynı çatı altında toplanıyoruz. Hayattaki en büyük eğlenceniz başkalarının yapamazsınız dediğini yapmak olsun. Siz değerli dostlarımızı da sohbet sitemize sende yarış ve eğlen yarışmamıza bekleriz.

Stera

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaLp dedi ki:

Yarismalarda derece elde edemesem de size eslik etmek ve birlikte zaman gecirmek cok guzel ve keyifli.. heyecan dolu oluyor emek veriliyor harikasiniz.. ??