Anasayfa

Sohbet Makale

Radyo SohBeT

Radyo SohBeT

Yayinci arkadaşlar sohbet sitemizde yayin alan kişilerdir yani dj arkadaşlar. Kuru kuru sohbet olmaz tabiki demi radyo dinleyerek sohbet etmenin keyfi daha başka oluyor. Online olan dj’lerimiz sohbeti daha keyifli hale getirmek icin yayin alırlar sohbete yayinda konuşarak eslik ederler. bazen de bizlerden istek sarkilar alıp isteğimizi çalarak bizi daha mutlu ederler.

Sitemizdeki dj lerimizin her birinin formatı başkadır. kimisi slow kimisi de ful damar calar kimisi de Karadeniz şarkıları ile bizi eğlendirir. Bir kaç arkadaş örnek vererek anlatmak istiyorum. mesela Karadeniz şarkıları ile bizi en çok coşturan eğlendiren dj arkadaşımız Nare var. çok enerjik bir bayandır. yayınları da harika olur yayınını dinlerken kendinizi Karadeniz in cennettinde gibi hissedersiniz. Sonra sazın teliyle türkülerin dile geldiği dj arkadaşımız Farketmez var. türkü sever biri olarak onun yayınını çok seviyorum cidden.

Slow damar diyince de benim aklıma kanalda Olcay abim geliyor. damarcı bir dj abimdir kendisi. her ne kadar damar sevmesem de yayını severek dinliyorum isteklerimle hareketlendiriyorum yayınını. formatını her ne kadar bozsam da hiç beni kırmıyor isteğim ne olursa olsun çalıyor. sevdiğim bir abimdir. Bunlar bir kaç örnek tabikide çok iyi dj arkadaşlar var hepsinin yayını birbirinden eşsiz oluyor.

Kaliteli müzik eşliğinde doyumsuz sohbetler yapabilirsiniz. Radyo sohbet ile ruhunuzu rahatlatın. Her anınızda yanınızda olcak, akıllı telefonlarınızla nerde olursanız olun sohbet yaparak radyo dinleyebilirsiniz. Bu makaleyi okuyan arkadaşlar bence sizinde icinizde bir dj ruhu var. hayatınıza biraz renk katmak istemez misiniz? siz de ben dj likten falan anlamam demeyin.

Bende bir dj im bende anlamazdım sonra yavaş yavaş dj arkadaslarımdan öğrendim. onlar kadar profesyonel olmasam da elimden geldiğince guzel bir yayın yapmaya calisiyorum. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır unutmayın. En azından dj arkadaşlara eşlik edebiliriz. 

Bu işi gönül vermiş. Çok Değerli Dicey Arkadaşlarımızla Radyo  keyfini en dorukta yaşayıp hissetmek için Evinizden oturduğunuz yerden bizlere kulak verebilirsiniz . Diğer bir makalede Görüşmek dileğiyle.. HOŞ KALIN..

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir