Anasayfa

Sohbet Makale

Nare Ve SARA Özel Roportaj

Nare Ve SARA Özel Roportaj

Marhaba arkadaşlar. Emeğimize saygi gösterip burda olduğunuz için çok teşekkür ediyorum. Bu seferki röportajımızı sunucu sahibi olan SARA ile yapıyoruz. Bana göre çok keyifli ve içten bir sohbetti. Umarim sizde keyifle okursunuz…

(Nare) Sara kimdir? kendini tanitirmisin bize?

(SARA) Adim Zara, 29 yaşındayım, burcum koc.. babam mardinli annem izmirli, bir ninem diyarbakirli, öbür ninem Trabzonlu, yaniii cok karisik bir çocuğum.. Almanya-da büyüdüm ve yaşıyorum.. okuduğum mesleği bi kenara birakip bambaşka bir işle meşgulum.. ailemle kendi işimizi yapıyoruz.. arsa alip ev planı yapip satıyorum.. Hobby sorarsan ,kesinlikle spor yapmak, kitap okumak ve gezmek derim.

(Nare) Anladim, güzel ama bir okadarda yorucu bi mesleğin var.

(SARA) Hihim cok haklisin cok yorucu, ama cok severek yapiyorum.

(Nare) Ne zamandır sanaldasin?

(SARA) Toplam 3 sene olmadi sanaldayim, heralde 2 ,5 sene felan olmuştur..

(Nare) Daha çok yenisin sanalda. 3 yil kisa bir süre. Ama gördüğüm kadariyla dostlarınla arandaki bağ çok kuvvetli. Bunun sırrı nedir?

(SARA) Bana göre 3 yıl çok bile, ama çoğu diyor 5 yıl,15 yil bile diyen var. Onu duyunca kendime diyorum “sen baya yenisin.”

(SARA) Ben bu sanalda kendimi çok çok şanslı hissediyorum. Serkan ve ekibi ilk tanıştığım ekip.
Ve gördüğün gibi hâlâ burdayım onlarlayim.

(SARA) Biliyormusun ben nasil sanala girdim?

(Nare) Bilmiyorum anlatirmisin?

(SARA) Hayatımda ilk depremi yaşadıktan sonra çok sevdim birini.. 6 yılımı verdim ve malesef yanlış yapti bana ve ben herşeyden vazgeçtim. kayıp oldum, uzaklaştım herkezden.. Yaşadığım şehri bile degistirdim.. ailem den dahil uzak.. öyle karanlık bir odada düşün.. Telefon elimde .. Google de chat yazip öyle başladım..

(SARA) Bu ekip varya… sadece sanal ekibi, sanal dostu değil. okadar iyi geldiler ki bana…
Onlarla yavaş yavaş gülmeye başladım diyebilirim…

(Nare) Anliyorum seni. Herkezin bu sanala geliş hikayesi var. Çoğu insanlar denk geliyor. Kimi ise reelin sıkıntılarından arinmak için özgür olabilmek için burayi tercih ediyor. En sıkı dostun kim burda?

(SARA) Benim en iyi, en samimi, en sevdiğim dost, kardeş, arkadaş, sırdaşım Serkan dir…

(Nare) Serkan süpermen gibi robinhood gibi zaten. Iyilerin dostu kötülerin düşmani :))

(SARA) Inanki Serkan düşmana bile iyilik yapan biri..

(Nare) doğrudur canim .dd Sanalda gördüğümüz kadarıyla ağır, olgun bir kişiliğin duruşun var. Bu 3 yillik tecrübeden değildir diye tahmin ediyorum. Reeldede aynimisin??

(SARA) Onu ben bilmiyorum ki, inşallah realda neysem sanaldada oyumdur. Hata ben degil, umarim herkes öyledir.

(Nare) insanlar neden sanali tercih ediyor sence?

(SARA) Ben ilk sanali görünce dedim ki “millet gelip stres atiyor”.. Ama şimdi kesinlikle öyle olmadığını biliyorum.. belki hepsi degil ama çoğu kişi realda yapmadıkları yada özgürce yaşamadığı şeyleri burda yaşıyorlar, sanalda yani..
Sanal kesinlikle bağımlılık yapıyor, kim ne derse desin.. yaw bazen işimden dolayi 15 saat çalışıyorum.. ona rağmen yinede gelip bakiyorum..
Iyiki var sanal…
Iyiki millet burda özgürlügü yaşıyor.
Madem realda yasak, yanlış, hata kesinlikle yapamiyorlar, burasi en iyi yer onlar için.. mutsuz bir hayat kimse yaşamasın.. kimse hakketmiyor.

(Nare) Ben kendi adıma söylüyorum sizin sahipliğinizi yaptığınız bu sunucunun başarılı olduğunu düşünüyorum.  Ve benim gibi düşünenlerin sayısı oldukça fazla. Bunu neye borçlusunuz  sence ?

(SARA) Bu kanalın yönetimiyle ilgili bence, çok adaletliler…
Adalet bi yerde varsa dürüstlukde güvende olur.. sevgi olur… ve kanalda en güzel şeyi tabiki User gelir kalır…

(Nare) Kesinlikle bende kanalın yönetimiyle alakalı olduğunu düşünüyorum. Yani çok şanslıyız. Hep iyi insanlarla karşılaştık. Mevlam kötülerden uzak etsin biizi.

(SARA) Çok teşekkür ederim canim…

(Nare) sanal; realinin yüzde kaçını kaplıyor ?

(SARA) Nare inanki canim, realim sanalimdir, sanalim da realim, ayri tutmuyorum.. ben kendimi saklamıyorum, gören gördü duyan duymuş, realdada görüşürüm.. bu sanalda dediğimiz sakladığım hiç birseyim yok. Ben çok yoğun çalıştığım için gündüz nick bırakırım.. akşamları biraz fırsat buldukça sohbet ederim. Dj lik de yapamıyorum cünkü pek anlamıyorum…

(Nare) Mesela ben dost arkadaş edinirken insanın vefasına  ve merhametine bakarim. Senin için bu kriterler nelerdir ? Sanal yada real farketmez..

(SARA) Hihim evet kesinlikle bende dediğin gibi Vefa olmalı, yaw ne olursa olsun dürüst olsun..
Dürüstlük zaten bir insanın karekterini beli eden bir kriter degilmi?
Çünkü dürüstlük olmasa en az 100 başka kriteri yok eder.. güven gibi….

(SARA) Ama Nare şunu da diyim; bu sanalda malesef çok çok yalan var, inanılmaz çok ya, bu sanal bana çok şeyde öğretti…

(Nare) Malesef öyle… log tutmuyorsan başına herşey gelebiliyor bu sanalda .d

(Nare) Ruh halini anlatırmısın biraz. Mesela insanlar “SARA” deyince ilk ne gelmeli akıllarına.  örneğin ben hayatım boyunca “Nare” dediklerinde çok iyi sır tutan, sabırlı fakat ani patlamalari olan, biraz agresif, merhametli ve çok fazla arkadaşına düşkün biri’ olarak anildim Seni nasil anmalıyız?

(SARA) Benim genelde çok sakin bir duruşum var, pek kimseye karışmıyorum, kimse bana karismasinada izin vermem.. belki biliyorsundur.. kardeşlerim yok ve annemi 3 yaşında kaybettim.. babamla tek yaşadık yıllar boyunca.. biraz yanliz birazda sessiz ve mutsuz büyüdüğüm için, ‘duygusalim’ derim.. birazda icime kapanık.. kolay kolay güvenmiyorum.. sevmiyorum kolayca.. tanidiktan sonra güvendikten sonra çok bağlanıp o insan için canimi veririm.. ama bikerede soğudum mu bitirmiştir benim için.. ne olursa olsun yinede saygimi tutarim…
Saygi, sevgiden daha önemli !

(Nare) Bilmiyordum canim başin sagolsun. Kesinlikle katılıyorum. Zaten senin duruşunda, konuşma yapında, sesinde bi hüzün hissedebiliyorum ben. Yarali insan kendini herzaman belli ediyor ses tonundan bile…… Ben   kimsenin  tek bir hatasında   silinip atılabileceği taraftari olmadım hiç. Çok kırılıp incildigim oldu ama yinede affetmeyen olmadım hiç. Kimi insanlar bazen çok katı olabiliyor. Anne babasini bile silebiliyor. Senin varmi böyle kesin ‘asla affetmem’ dediğin birşey?

(SARA) Nasil desem Nare,,, biri bana yanlış ederse, Kabul edilmeyecek birşeyse, tabiki sinirlenirim, üzülürüm, ağlarım vsvs… fakat hepsi geçtikten sonra affederim.. canimi yakti tmm.. beni mahf etti tmm ama affederim yine. cünkü kendim huzurum için. Asla o kişiyle işim olmaz, belkide selamımı almam vermem, ama affederim.. bence affetmekte bir büyüklüktür.. çok zor birşey onu başarmak, güzel duygu….

(Nare) Bu duygu merhametli olmaktan geçiyor bence ve bunu herkez başaramaz…

(SARA) Doğrudur..

(Nare) Ozaman özel sorulara geçelim mi ne dersin :))

(SARA) Hihim geçelim 🙂

(Nare) Aşk senin için neyi ifade ediyor?

(SARA) Aşk güzel bir duygu, heycan verici.. özlem ne bilim çok uzağım aşka.

(Nare) Sende; “insan, ömrunde sadece bir kere aşk yaşar” diyenlerden misin ?

(SARA) Yok, değilim…

(Nare) Karşılıksız aşk yasadınmi hiç?

(SARA) Yok canim yaşamadım..

(Nare) Mesela birini çok seviyorsun oda seni seviyor   ama engelleriniz var. Bu durumda tavrin nasıl olur? Uzak dururmusun yada kalbine söz geçiremeyip ona doğru gidermisin? Gözü karamısın aşkta? Kısaca nefsinle aran nasil 🙂 ))

(SARA) Ben eğer gerçekten aşık olduysam ve çok sevdiysem, oda ayni sekilde sevdiyse ozaman açık ve net söylerim.. engel varsa onuda çözmeye çalışırım.. Engel bu durumlarda başka birinin kalbini kirmak oluyor genelikle.. mesela aile istemiyor vsvs.. o benide üzer ama zamanla ve sabırla cözülür herşey Allah’ın izniyle diye düsünüyorum..cünkü vazgeçmek daha kötü birşey…

(Nare) Sanalda aşk yaşayıp reelde devam ettiğin oldumu hiç ?

(SARA) Dediğim gibi sanalımla realim bir, eğer olsaydı kesinlikle realim olurdu. Ama sevgilim olmadı hiç burdan…

(Nare) Siz şimdi üç ortaksiniz Serkan Kaos ve sen… Anlayamadığınız ters düştüğünüz oldumu hiç?

(SARA) Kesinlikle hiç olmadı…

(Nare) User, admin, op, sop ne varsa hepsini içine katarak soruyorum tanıdığın kadarıyla. En geveze kim?

(SARA) Bilmiyorum ki, bence öyle çok konuşan bide boş konuşan kimse yok…

(Nare) En zeki kim ?

(SARA) SeRKaN .dddd

(Nare) En kavgaci .d

(SARA) Kimse yok öyle aklımda…

(Nare) Bende mi ? 🙂

(SARA) Yok ya.. .d

(Nare) Serkan benim ismimi verdi “en kavgacı” ya .d

(SARA) :)))

(Nare) En uysal kim?

(SARA) KaLp..

(SARA) KaLp düşmana bile uysal hahahahaha

(Nare) .ddd

(Nare) En sadık kim?

(SARA) Çok isim sayabilirim sadık konusunda, Çok kişi var..

(Nare) Kalpi çok seviyorsun. Serkan’i da…. onlardan bahsedermisin biraz.. ikisinden.. ilişkilerinden .d

(Nare) Barışırlarmı sence? .d

(SARA) Onlar varya beni resmen delirtiyorlar.
Ben KaLp mi de Serkanida gerçekten çok seviyorum.
Ve onlarin aşkına sevgisine çok inandım güvendim.
Çokda yakıştırdım.
Şuan hersey biraz karışık ve zor.. kesinlikle ikiside kendince haklılar ve tamamen onların kararı.. herşeyin hayırlısı diyorum…

(Nare) Evet Rabbim haklarında hayırlısını nasip etsin.d Peki sen evlenmeyi düşünüyormusun?

(SARA) Şuan hiç düşünmüyorum, çünkü sadece evlenmek için evlenmek istemiyorum.

(Nare) Röportajımın sonuna yavaş yavaş geliyorum. Yordum seni kusura bakma. Senin hassas olduğunu görebiliyorum. Bu yuzden zor sorular sormuyorum sana .d

(SARA) Yok egsft, keyfliydi gercekten.

(SARA) Çok teşekkür ederim beni seçtiğin için..

(Nare) Ben teşekkür ederim bana misafir olduğun için… Sanal eğlenceli olduğu kadar çokta tehlikeli… Insanın bazi eylemleri sonucunda, sanal acımasız olabiliyor. tehdit şantaj vs…  Bir bayan olarak sunucumuzdakilere tavsiyen ne olur?

(SARA) Herkeze güvenmeyin.. bayan erkek fark etmez. Tanıdıktan sonra herşey daha farkli yola girebiliyor zaten. Ama bu sanalda gerçekten anladığım; kimse seni koriyamaz, kendini koru ve zaten kendini taşıdıktan sonra kendini bildikten sonra kimseden korkma 🙂

(Nare) Çok güzel bi mesajdı .d Peki şuan bu röportajı sen yapıyor olsaydin kimle yapmak isterdin ve ona ne sormak isterdin?

(SARA) Okadar keyfliydiki inanmicaksin ama burda çok kişiyle yapmak isterdim.. 30 dakikanin içinde çok şey öğrenebiliriz.. tabiki o yetenek sende vardı.. yüreğine sağlık canim.

(Nare) Çok teşekkür ediyorum. Peki bana şahsıma bir soru sormani istesem?

(Nare) Benim hakkimda bilmek istediğin birşey varmi .d

(SARA) Aslinda bana sorduğun bütün soruları sana da sormak isterdim, o yüzden sormuyorum.. seni yormiyim. Sadece bu Röportaj da anladimki daha dogrusu farkettimki sende çok duygusal birisin.. dediklerimi yorumlayip hemen anladin. Bazen sert gibi duruyorsun .. neden Nare ? Bana mi öyle geliyor .. yada başka bir nedeni mi var ?

(Nare) Canim bunun sebebi sanalı biraz tecrübe etmiş olmam. Başlarda çok saf ve herkeze güvenen bi yapim vardi. Ama insanin yaşadıkları ağırlaştırıyor, olgunlaştırıyor, katı bi hale getirebiliyor insanı. Şöyle düşün mesela; yeni gelin olursun, ezerler seni, sesin çıkmaz falan . Ama sonra kendini ezdirmemeye başlarsın ve ferhunde gelin ilan ederler 🙂 )) bu böyledir. Bi gard, bi settir benim tavrım. Ama seninde güzel yüreğin görmüş benim duygusal yanimi.

(Nare) şöyle birsey var canim;
Bir insanla sorun yaşayabilirsiniz ama bu o insanın kötü olduğu anlamina gelmez. Çok basit… sadece anlaşamiyorsundur o insanla. Son birkaç gündür sanal hayatımın en büyük darbesini yaşıyorum .d işte bu darbeler insani katılaştırıyor 😉

(Nare) Katılımın için çok teşekkür ediyorum, Senin iyi niyetine çok inanıyorum. Rabbim senin hakkinda herşeyin hayırlısını nasip etsin. Son olarak söylemek istediğin birşeyler varsa paylaşabilirsin…

(SARA) Allah razi olsun canim

(SARA) Bunlari okuduktan sonra daha iyi anladim ve hak verdim sana canım..

(Nare) Çok keyifli bi röportajdı kendi adıma:)

(SARA) Bende çok keyif aldim canim. Tesekkür ederim.

(SARA) Yüregine saglikk canim

(Nare) Seninde yüreğine sağlık. Bidahaki röportajda görüşmek üzere 🙂

(SARA) Görüşmek üzere :**

===KAMERA ARKASI ===:) 🙂 🙂

(HawaRanLi) Merhaba SARA hg

(SARA) Hb brom

(HawaRanLi) Ciddi ol bro yok 🙂

(HawaRanLi) Roportajdasin

(HawaRanLi) 😀

(SARA) Pardon…Her yerde bromsun len

(HawaRanLi) Tamam 😀

(SARA) SeRKaN hahahahaha ciddi ol Röportaj var :)))

~~~~~~

(SARA) Türkçemi düzeltirmisin canım çok berbat 🙁

(Nare) Canım ben duzelticem yazım hatalarını, rahat ol sen .d

~~~~~

(Nare) Çok kısa cevaplar veriyosun bunlara .ddd

(SARA) Çok zor :))))

(Nare) .dd

(Nare) Devam ediyorum ozaman .d

(SARA) Bence aşkı boşver :)))

~~~~~~~~~

(SARA) [13:39] (IRC.DuyguYerim.Net) [Spamfilter] Nare!Lazkopat61@ matches filter ‘\bgeveze\b’: [PRIVMSG SARA: ‘User admin op sop ne varsa hepaini icine katarak soruyorum

(Nare) spamada gittik :)))

(SARA) Bitti mi canim

(Nare) Bitti .d

~~~~~~                                          Yazan: Nare

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖMER dedi ki:

Emeginize sağlık arkadaşlar güzel olmuş

guLbeseker dedi ki:

Cok tatlisinizya cok keyif aldim emeginize yureginize saglim kamera arkalarina ayri bi bayildim :))))

Başak dedi ki:

Yaa kamera arkadasi cok daha guzel olmuş Nare mmm <3<3<3<3<3 sana gelsin ? ve SARA mmm cok tatlısın her yeni günün bir önceki gününden güzel olsun ??

She dedi ki:

Çok güzel bir röportaj olmuş, severek sıkılmadan okudum emeğinize yüreğinize sağlık 🙂

YiLDiZ dedi ki:

Harika bi röportaj olmus emeginize yüreğinize şağlık .d

SARA dedi ki:

Nare gercekten cok keyif aldim bende, tekrardan cok tesekkür ederim. Yüregine emegine saglik canim ❤

Nare dedi ki:

Ya beğenmenize cok sevindim arkadaslar,, SARA canm asil ven tesekkur ederim ❤❤
Ropirtajlatimizin devami gelicek. Elimden geldigi kadar herkezle yapicaz bu roportajlari .)))

KaLp dedi ki:

Sara badimm nare canimm cok guzel roportaj olmus hepsini okuyorummm ve siradaki kisiyi merak ediyorum başak kaos ciftinide alin roportaja lutfen ;d emeginze saglik harikasiniz :* en uysal bennnn :$

KaLp dedi ki:

Sara icinden gecenleri oyle guzel anlatiyorsun ki :* ayni dili degil ayni duyguyu yasamak onemli bence sende turkcen cok guzel olmasa da bunu basariyorsun. Narenin sorulari can alici ;d tam 12 den vuruyor

Nare dedi ki:

Kalp ya valla SARA ya soduğum bi soruda verdigi cevap beni cok etkiledi. Ben seviyorum kendini ve icindeki hisleri kelimelere dökebilen insanlari, onlatla muhabbet cok doyumsuz oluyor. Sorcak oldgm cok soru vardi aslinda ama insanlar okurken sıkılmasın die biraz kisa kestim. Insallah bidahaki roportajimizda sorucam hepsini 🙂

FuLya dedi ki:

Eğlenceli bir röportaj olmus keyifle okudum emeginize sağlık diyelim(:

SARA dedi ki:

Nare cok tesekkür ederim canim, inanki merakla yeni yeni Röportajlari bekliyorum ❤️

ÖMER cok tesekkür ederim,
iyiki varsin ?

Gulbesekerimmm canim ablam cok cok tesekkür ederim. Sen benim canim canim canimmmsin♥️

Başak kimetlim benim, seni cok seviyorum, cok merci
KaLpin dediyi gibi sira sende ?
Eminim senilede cok keyifle olur
Iyiki varsin birtanem ??

She güzel gözlüm benim Cok tesekkür ederim ?
Canimmm benimmm ❤️

Yildizim canim arkadasim benim, sen varya sennnnnn ❤️
Iyiki varsinnn seni cok seviyorum

KaLpim güzeller güzeli badim benim, cok tesekkür ederim, iyiki badimsin leeee iyiki varsin iyikiiiimsinnn seni cok seviyorum????????????

SeRKaN dedi ki:

Emeğinize yüreğinize sağlık Canlar çok güzel olmuş gerçekten samimi bir röportaj olmuş Sara Sen benim canımsın

Maviokyanus dedi ki:

Güzel röportaj olmuş emeğinize sağlık.

KaoS dedi ki:

emeginize yüreginze saglik cok güzel olmuş 🙂

SeRKaN dedi ki:

SARA sen niye öyle Güzelsin ki 😉

SARA dedi ki:

Maviokyanus Cok tesekkür ederim..

Kaos canim bram Cok tesekkür ederim, iyiki varsin ❤️❤️❤️❤️

Fulya Cok tesekkür ederim canim?

Serkan Cok tesekkür ederim canim ?♥️

YaGMuR ela dedi ki:

SARA mm yüregin kadar kendinde cok harika bi insansin canim . Cok güzel olmuş röportaj Nare mm .

AySuN dedi ki:

Sara güzel yürekli arkadaşım benim ne güzel cvplar vermişsin öyle keyifle okudum.

Nostalji dedi ki:

Sara mm CanimSin sen benim iyiki varsın iyiki arkadaşımsın bi dahaki makalede benden de bahseder msn (:

MiSra dedi ki:

Nare.SARA emeğinize yüreğinize sağlık canlar.SARA canım samimi ve güzel yüreğinle cevap vermişsin seni seviyorum.kanalın sessiz prensesi*

Ebrar dedi ki:

Aynen sara Serkan düşmana bile iyilik yaptı,Allah var bana çok iyilikte bulundu..Onun gibi yüreği güzel insanlar bulunmuyor sanalda iyiki varsiniz.

Ere dedi ki:

Yazan güzel yüreklere sağlık (:

Fidan dedi ki:

Hmm güzel birşeyler çıkmış ortaya en çok şu kamera arkalarını merak ediyorum ben

eCe dedi ki:

SARA) Aşk güzel bir duygu, heycan verici.. özlem ne bilim çok uzağım aşka. Aynı benim gibi bende olsam böyle bir cvp verirdim .)

Ahmet dedi ki:

Aynen sanalda kimseye guvenmeyin. Dürüst olun karşınızdaki insana karşı ki o da size dürüst gelsin sara güzel anlatmısn nare emeğine sağlık

caney dedi ki:

Sara aile baya karışıkmis senin ahhahaha Malatya ya da bir yakınlığın var mı:))))))

CeroŞ dedi ki:

Tu dile mini sara mmm

ipek dedi ki:

Ayyy çok tatlısınız bayıldım mm

SeRKaN dedi ki:

Gece olsa da ben uyusam ?

SeRKaN dedi ki:

SARA = CANIM = KARDESIM = ABLAM = PRENSESIM = AILEM ❤❤❤

Malatyali dedi ki:

Harikasiniz .)

Nefesim dedi ki:

Güzel bir paylaşım olmuş ellerine emeklerinize sağlık sara ve nare

Asilbey dedi ki:

Gerçekten çok güzel bir röportaj olmuş, emeğinize yüreğinize sağlık keyifle okudum iyiki varsınız (:

SARA dedi ki:

YaGMuR schatz
MiSra canim, tesekkür ederim.
Ikinizi cok seviyorum ve cok öptüm ?????

SARA dedi ki:

YiLDiZimmmmmmm ♡

SARA dedi ki:

Asilbey tesekkür ederim can

Nare dedi ki:

Cok teşekkurler arkadaslar. Vakit ayirip emegimize saygi gosterdiginiz icin. Iyiki varsiniz ❤❤❤❤

PpPp dedi ki:

SARA: PpPp

SeRKaN dedi ki:

SARA ablaaaacım 😀

Bklnn dedi ki:

Poridehdehdeh

SARA dedi ki:

Beklenen ijaaaaaaaa
Poridehdehdeh ?

Aleyna dedi ki:

çok keyifli hoş bir sohbet olmuş.Nare çok güzel sorular sormuş Sara daher daim olduğu gibi naif hoş samimi.tşk kızlar sevgiler