Anasayfa

Sohbet Makale

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet

Hayat, zaman dilimlerinden oluşuyor. Bu dilimlerin en önemlisi ve bizim için hem mutluluk hem pişmanlık dönemi olan “gençlik”tir. Gençlik dönemi ise vurdumduymaz bir şekilde çabucak geçer. Sohbet siteleride yıllarca zaman geçirdiğimiz, dostluklar kurduğumuz bir ortam olduğu için gençlikten orta yaşa doğru bir serüvene şahitlik ediyor

Gençlik dönemi hayatımızda en önemli kararları aldığımız bir dönemdir.Mobil sohbet sitesinde arkadaşlık kurduğunuz çoğu kişinin hayatına seçimlerine ortak oluyoruz onlar adına sevinip üzülebiliyorsunuz. İnsan hayatın zor ve karmaşık yanını fark ettiğinde önce yaşlı olup her şeyi görür. En güzel ama kıymet bilinmeyen gençlik dönemini daha sağlıklı, anlamlı geçirmek gerçekten ömrümüz boyunca devam edecek pişmanlıklar yaşamamızı engelleyecektir.Yoksa o dönemin verdiği cahillik, asilik, özgürlük hevesiyle ileriki zamanlarda hayatımız hiçte düşündüğümüz gibi gitmeyebilir

Bence insan ne yaparsa yapsın kendi seçimlerini yaşamalı. Sohbet sitelerinde insanlar birbirini çok yargılıyor. İnsan mutlu veya mutsuz olsun, doğru veya yanlış yapsın ama bir başkasının seçimlerini yaşamaktan pişman olmasın.Kimse için yaşamasın herşeyi kendi için yaptığını unutmasın. Kişi kimliğini, birey olma çabasını, özgüvenini yaptığı tercihlerle kazanacaktır. Her insan elbette hata yapacaktır.

Sohbet sitesinde bir çok kişiyle sohbet edip tanışırken yaptığı hataları veya yanlış seçimlerine şahit oluyoruz. Özellikle gençken insanlar daha çok hata yapıyor.

Aristoteles’in dediği gibi “Ne yaparsan yap genç yengeçtir doğru yürüyemez.” Herkes genç oldu ve o yollardan geçti bırakın gençler de hayatını kendileri çizsinler.

Hayatınızı çizerken bizler de bir arkadaş, dost olarak yanınızda olmak ve şahit olup destek olmak için buradayız. Sohbet ederken dilimizle değil yaptığımız işlerle, başarımızla konuştuğumuzu göreceksiniz. Mobil sohbet sitemize hepinizi bekleriz.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir