Anasayfa

Sohbet Makale

Hayatin önemi

Hayatin önemi

Hayatta başımıza birçok şey gelir. Iyisi ve kötüsüyle bizi biz yapan herşey bazen bile isteye bazende kontrol edemediğiniz bir an ve şekilde bizi bulur. Sohbet ederken hayatınızı bir başkasıyla paylaşmak ve sizin gibi insanları görmek başınıza gelen şeylerin ne kadar da olağan şeyler olduğunu size hatırlatır.

Mobil sohbet sitelerinde veya günlük yaşamınızda da çevrenize bu düşünceyi aşılamaya çalışın. Hayat sizin ve kimsenin sözü size yeniden bir hayat sunmayacak. Hedefleriniz, hayalleriniz, hobileriniz, hoşlandığınız şeyler olsun. Onlar için çabalayın. Yataktan sizi her gün yeni bir umutla kaldıran planlarınız ve düşünceleriniz olsun.

Sohbet edin, dostlar kazanın, birilerinin hayatına dokunun, mutlu edin. Sohbet odalarında gördüğüm o kadar şey var ki insanlar gerçekten en ufak şeylerle mutlu oluyor. birşey yapamayınca bile dinlemek ona değer verdiğini gösteriyor. Insan derdini zor açar hep güçlü durmak ister. Birisi sizinle en özel şeylerini konuşuyorsa size güvenmiş ve yanında olacağınızı onu yargılamadan kendi yerinize koyacağınızı düşünmüştür.

Sizde aynı şekilde sohbet sitesi aracılığıyla tanıştığınız biriyle konuşurken size en yakın gelen sizi anlayan kişiyi bulduğunuzda gerçekten kopamayacağınız bir ilişki başlıyor. Özellikle sizi mutlu eden size iyiliği dokunan kimseye sohbet sitesi gözüyle bakmıyorsunuz normal hayattan hiç bir farkı olmuyor

Doğum gününe eşlik eden, maddi manevi sıkıntılarınıza koşan, buluşmalar ayarlayan, birbiri ile telefonlaşıp gülen ağlayan, hatta düğününe bile katılan ve evlenebilen insanlar varken mobil sohbet sitelerine sanal gözle bakmak ne kadar doğru olur bilemiyorum. Bu tecrübeleri deneyimlemek ve şahit olmak istiyorsanız sitemize bekleriz. Hoşkalın.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir