Anasayfa

Sohbet Makale

BiR SeN BiR Ben

BiR SeN BiR Ben

Merhabalar … Makale yazmaya uzun bir ara vermistim 🙂 Taki bundan bir gece öncesine kadar KaoS la sohbet ederken makale yazmamı istedi başlık bul gerisi bende dedim sonra sayı 2 olunca dedim ki “Bir sen yaz Birde ben” ve makaleme başlık olarak kullanabileceğimizi düşündük.

makaleye başlamadan KaoS un da eslik edip üç beş satır biseyler yazabileceğini düşünmüştüm oysaki 🙂 SOHBET ‘ten uzak olmasından da anlayacaksınız ki SOHBET etmeyi sevmez KaoS. Sanal SOHBET ”te bilirsiniz yazarak kendimizi ifade etmeye çalışırız duygularımızı , düşüncelerimizi , öfkemizi yada sevincimizi. SOHBET ortamında gün içinde bir çok şey yaşar bir çok şey paylaşırız

Unutmayalim ki güzel paylaşımların olduğu yerde dostluklara güzel olur. tarif edemezsin içindeki duyguları o kadar yoğun yaşarsın ki yazarak ifade edemeyeceğini düşünürsün. Ben size Sevdiğim adamın gözlerine bakmaya kaldığımı size nasıl anlatabilirim ki.

Yazarak SOHBET ettiğimiz sunucumuzda okadar mutluyuz ki. Bayanlar doğası gereği zayıf naif yaratılmıştır korkuları vardır az kişiye güvenir az kişiyi hayatlarına alırlar.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir