Anasayfa

Sohbet Makale

Yazılı Sohbet Hakkında

Yazılı Sohbet Hakkında

Yazılı Sohbet Hakkında              

Günümüzde  internet ortamında iletişim kurma sohbet etme alışkınlığı giderek yaygınlaşmaktadır. Her geçen gün daha çok insan internet ortamında iletişim kurmak sohbet etmek istemektedir. Yada dışarıda sohbet edecek bir çevre oluşturamadığı için bu platformlara gelmektedir. Bu ortamda iletişim kurmak sohbet etmek yüz yüze iletişim kurmaktan sohbet etmekten daha cazip geliyor insanlara. Eğer sizde bu ortamlarda iletişim kurup kaliteli sohbet etmek istiyorsanız tavsiye ettiğimiz tek adres aygul.net` dir.

En İyi Yazılı Sohbet Hakkında                                                                 

Sürekli online olma ve birçok işi aynı anda  sohbet etmek günümüz  insanlarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. İnternette yazılı sohbet  kısa sayılabilecek bir geçmişe sahip olmasına rağmen dünya üzerinde en yaygın bir kullanım alanına  sahip bir iletişim aracıdır. İnternet ortamında gerçekleştirilen yazılı sohbetin  yüz yüze yapılmadığı için kullanıcılar psikolojik bir rahatlık yaşayabilmektedir. Bunun en büyük örneği benim, mesela  yazılı sohbette her türlü latifeyi rahatça yaptığım birisi ile tabi ahlak kuralları çerçevesinde bu latifeler telefonla yada yüz yüze yapılan sohbette  üç yada beş kelime konuşamıyor olmamdandır.Bu iddia edilen psikolojik rahatlığı en büyük örnek olarak gösterilebilir. Bu durumu değişik boyutlarda taşıyanlar yada kullananlar var bazıları bu rahatlığın yada özgürlüğün arkasına sığınıp tabiri caizse monitör kabadayılığı yapıyor. Bazıları acizliklerini  karşısındaki insanın yaratılan en şerefli varlık olduğunu unutup küfürler savurarak başka bir boyuta taşıyor, Bazı insanlar sevgi muhabbet kanalı olarak kullanıyor kısacası aslında insanın içinde ne varsa yazıya dökülen yerlerdir sohbet platformları,  bireyin her türlü  mahalle yada toplumsal baskısından  kurtulduğu  için insana özgür bir ortam sağlamaktadır. 
 
Yazılı Sohbet Hakkında İnsanlara sunulan bu güzel platformları kullanırken bilmemiz gereken en önemli faktörlerden birisi senin yazdıklarına cevap veren bir insan ve bu insan  birinin abisidir   kız kardeşidir, annesidir, babasıdır veya senin annen baban, abin, ablan, kardeşinde olabilir bunları hiç aklınızdan çıkarmadan bu platformları kullanırsanız sohbetin hem kalitesini hem seviyesini korumuş olursunuz bu platformlara gelen herkesi ya bir kız arkadaş yada bir erkek arkadaş bulmak için geliyormuş gözüyle bakarsak büyük yanlışa düşmüş oluruz 21 yıldır bu platformlarda çok  kaliteli insanlarla sohbet etme imkanı buldum sadece güzel insanlarla tanışıp sohbet etmek için gelen hiçte azımsanmayacak kadar insanımız  mevcut .Yazılı Sohbet platformlarında bunun yanında sosyal ve kültürel alanda yaşanan gelişmelerin internet aracılığı ile hızla yayılması dilimize yabancı dillerden yoğun bir sözcük ve terim akışına neden olmaktadır. Bu akış her nerede yaşıyorsanız yaşayın size yeni zenginlikler katmaktadır adabı muaşeret kuralları çerçevesinde hoşsohbetler dilerim.
Makale yazarımız: bereli

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stera dedi ki:

EmeğiniZe sağlık uzun bir makale olmuş helal.) devamını beklerim:$

ErzincanLi dedi ki:

BereLi Kardeşim Emeğine Yüreğine SağLık Çok GüzeL oLmuş Gerçekten Cansın Kardeşim EywaLLah

KaLp dedi ki:

Bereli abi emegine yuregine kalemine saglik cok guzel anlatmissin ✏ yazili sohbet sayesinde ortamimiz musait olmasa da iletisim kurabiliyoruz 🙂

GüLCaN dedi ki:

Elinize saglik ortaminiz sohbetiniz dostluklariniz cok guzel tebrik ediyorum boyle kaliteli bir sohbet sitesi zor bulunur

Başak dedi ki:

Bereli candost Cok guzel bir söyleşi olmuş eline emeğine yüreğine sağlık olsun. Cansin iyiki tanıyorum seni bu sanalin değer adı altında bana kazandırdığı değerlerden, değerli dostlardan birisin iyiki varsin ..

YesiM dedi ki:

Bereli yenimi buralarda güzel yazmış makaleyi devamını bekleriz

Takipçi dedi ki:

???????????? Anlatımı cok iyi bir makale olmuş kaleminize sağlık Sevgili Bereli 🙂

SeRKaN dedi ki:

Bereli abim emeğine yüreğine sağlık Büyük emek vermişsin ..

Çokta güzel olmuş .

bereli dedi ki:

teşekkürler arkadaşlar yazdığınız güzel sözler sizin yüreğinizin güzelliğidir var olun.

bereli dedi ki:

teşekkürler arkadaşlar stera erzincanlı kalp gülcan başak yeşim serkan yazdığınız güzel sözler sizin yüreğinizin güzelliğidir var olun.

Riza dedi ki:

Yazili sohbet makalesi gerckten cok yerinde olmus eline saglik guzel kardesim

PrenSes dedi ki:

Yazili sohbet benim icin buyuk avantaj kendimi ifade edebiliyorum o yuzden seviyorum ? emegine saglik abim

Seko dedi ki:

Ooo bereli dai mm emegine yüreğine sağlık

Hamdi dedi ki:

Baya uzun bir yazı olmus okumaya erindim. Maşalla emegine sağlık bre

Tunahan dedi ki:

Güzel bir aydınlatma olmuş emeğine yüreğine sağlık