Anasayfa

Sohbet Makale

RADYO KEYFİ

RADYO KEYFİ

Sohbet sitemizde 7/24 online olan dj’lermizle size çok guzel bir ortam sunuyoruz. kalpfm kanalımızda DJ’lerimizden istek de bulunarak sohbetinizi keyifli hale getirebilirsiniz. Arabesk, slow,pop,türkü tercihiniz ne olursa olsun isteklerinizle yayındaki dj i o formata siz çekebilirsiniz.

#Sohbet odasinda sohbetiniz daha bi keyifli olcak zamanın nasıl geçtiğini siz bile anlamayacaksiniz. Kulağınızı radyodan gözünüzü sohbetten alamayacaksınız. Müzik duygularımızın en açık dilidir ,dinlediğiniz şarkıları hissedebiliyorsanız gerçektir.Müzik hepimizin ortak dili de diyebilirim. Bazen bir kahve yudumlayıp bir şarkı açarsın. susarsın ve o şarkı senin söylemek istediğin her şeyi söyler.

Sohbet sitemizde online olan arkadaşlarımızla sohbet ederken onların bulundukları isteklerden dinledikleri müzikten nasıl bir insan olduğunu anlayabilirsiniz.Ben her zaman söyle düşünmüştürüm müzik en keskin ağrı kesiciden daha iyi bir ilaçtır,her ilacın her yaraya faydası yoktur ama müzik her yaraya iyi gelir arkadaşlar tabi bu benim düşüncem.

Bu iş gönül işidir diyip hemen sizlere birazcıkta Radyonun geçmişinden bahsetmek istiyorum. 1800 lü yıllardan beri icat edilen Radyo her alanda hala milyonlarca insan için çok önemli bir iletişim aracı. Çok eskilerde yaşanmış bir hadiseyi okumuştum.

Şöyle anlatıyor du ;ahşap bir kutu gelmisti eve ve babaannem çok şaşırmıştı o kutudan insan seslerini duyunca.  Şunu itiraf etmeliyim ki çocukken Televizyonun içinde bir sürü küçük adam var diye düşünüyordum. Televizyonu kırıp onları içinden çıkarmayı bile düşünmüştüm. Sanırım alıştık artık teknolojiye. İnsanların bir çoğu müzik dinlemek için radyo dinlerler ama spor, haber, dini, sanatsal ve kültürel faaliyetlerden de haberdar olmak için de kulak verirler Radyoya.

Radyoya olan hayranlığım çok küçük yaşlarda başladı bende. Dinlediğim her Radyo programcısı için şunu derdim acaba bende DJ olabilir miyim bende yayın yapabilir miyim diye bir hayalim vardı.

Duyguyerim.Com bana bu imkanı sundu ve hayalime kavuştum sanırım. çok profesyonel ce olmasa da bu işi yapıyor ve bundan keyif alıyorum. Benim gibi 50 e yakın DJ var. sunucumuza gelip sizlerde bizi dinleyebilirsiniz isteklerde bulunabilirsiniz. Üstelik bu sohbet sunucusunda mümkün. 

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir