Anasayfa

Sohbet Makale

NARE KaoS ve Başak Röportaji

NARE KaoS ve Başak Röportaji

Merhaba arkadaşlar tekrardan çok hoş bir röportajla ekranlarınızdayız . Sunucu sahipliğini yapan KaoS abi ve çok degerli sevgilisi Başak ile birlikte çok keyifli bir sohbetimiz oldu. Umarımki sizde beğenirsiniz,

(+Nare) Kanalımızın güzide çiftleri Başak ve KaoS öncelikle röportaj teklifimi kabul ettiğniz için sizlere çok teşekkür ederim…

(+Başak) Merhabalar.. Biz teşekkür ederiz Nare mmm

(@KaoS) Nare biz teşekkür ederiz bu güzel röportajına bizide lâik gördüğün için…

(+Nare) Kaos ve Başak kimdir bize kendinizi tanitirmisiniz ?

(+Başak) KaoS önce sen anlat hayatım 🙂

(@KaoS) Nare adım ilhan ben aslen Ağrılıyım, 29 yaşındayım. 14 15 yıldır sanal aleme takılırım. Daha öncede başka sunuclarda çok görev aldim, SeRKaN site açtı bende onun yaninda sanal hayatıma devam etmeye karar verdim..

(+Başak) Başak ben. 29 yaşındayım. Mersinliyim Babam Diyarbakirli, Annem arap. çalışmıyorum 3 yıldır bu ekipte yer almaktayım 🙂

(+Nare) Kaos abi 14 yıldır sanaldasın, sanalın en büyük zorluğu nedir?

(@KaoS) Nare en büyük sorun; bir görev alıpta insanlarla uğraşmaktır bence. insanlarla uğraşmak büyük sabır ve emek istiyor çünkü….

(+Nare) Başak kac yildir sanaldasın ?

(+Başak) Nare 4 yıl oldu sanaldayım ve ilk girdiğim sunucu benim için sanal adına kötü bir iz bırakmıştı. ortamı bilmiyordum ve iyi niyetimin kurbanı olmuştum .

(+Nare) Kaos abi bana da ağır geliyor bu yetki olayı, kendimi özgür hissedemiyorum yetkim olunca. Oyuzden sizin işiniz gercekten zor. Rabbim kolaylık versin diyorum.  Sanaldaki en buyuk tecrüben nedir Kaos abi?

(@KaoS) Nare böyle diyeyim: insanlari artık kolayca çözmek oldu, en büyük tercübe bir insanın nasıl biri olduğu, kişiliğini, ne amacla sohbet ettiğini kolayca artık çözebiliyorum…

(+Nare) Başak canım kadınlar malesef realde olduğu kadar sanaldada çok büyük şiddetler ve sözlü tacizler görebiliyor. Bunun hakkinda sunucumuzdaki bayan arkadaşlarımıza nasıl tavsiyen olur?

(+Başak) Nare şunu çok net söyleyebilirim, Sanalda gerçek dost yoktur, dost gibi görünen çok kişi vardır. sadece bayanlar herşeye, beylerden 10 kat daha çok dilkat etmeli. bunu örneklerlendirirsek ; Görüştüğün kişi paylaştığın resim profil resmi ve kimlerle ne konuşacağını ya çok iyi seçmeli yada gerçekten suskunluğu denemeli. kim olursa olsun en yakın dostunuz bile olsa size ait herseyi bilmemeli ..

(+Nare) Başak bu söylediğine kesinlikle katılıorum. Malesef başımıza çok şey gelebilir burda. Ama biz şanslıyız Başak bence. Çok güvenilir bir ortamdayız. Ve bizimle beraber olan herkez bunu soyleyebilior. Bizi guvenilir yapan nedir sence?

(+Nare) Kaos abi yanıldığın oldmu hiç? Iyi bildiğin fakat kötü çıkan. Yada kötü bildiğin ama aslında çok iyi biri olduğunu anladığın oldumu hiç?

(@KaoS) Nare o konuda kolay kolay hiç yanıldığım olmadı ama bir insana çok değer verdigim oldu, beni çok yanılttı da, dost dedigim biri beni çok büyük yanılttı yalan dolanlarıyla.

(+Nare) Kaos abi bunu sanalda yaşamayan yok sanırım. Çok kolay bağlanıp çok kolay satışa getirilebilen bir alem burasi. Kaos abi  sence bunca insanı sanala yönlendiren sebep nedir?

@KaoS) Nare böyle anlatiyim; bazı insanlar realde göremediği ilgiyi sanalda aramaya başlar bence ve oda çok yanlış. Bazı insanlarda vardır ki real hayatında iki kelimeyi bir araya getiremeyip kendini sanalda tatmin etmeye çalışır. Burası senin de dediğin gibi sanal alem, her insana güven olmaz, her insana inanılmaz, 2 tatlı söze kanilmamasi lazim. Ama malesefki bazen görüyorum çoğu insan 2 tatlı söze kanıyor. oda onun başına çok işler açıy

(+Başak) Nare bir sunucuda huzur bulmak kolay degildir. bizim sunucumuza gelen insanların ‘aa ne güzel ortam, ne samimi herkes içten’ sözlerine çok aşinayız. bunun sebebi yönetimden geçmektedir. bize gelenler de ortama ayak uydurup bizim gibi oluyor, o yüzden guvenilir bir ortam Naremm.
Sunucumuzun 3’te 2’sini bayanlar oluşturuyor, bunun sebebi ortamımızın güvenli olmasından kaynaklı Naremm. güvende hissediyorlar kendilerini sunucumuzda.

(+Nare) Kaos abi sanalda ilgiyi arayanların çoğunun sonu hüsranla bitiyor zaten. Tehtid şantaj vs… son iki röportajımda bunu çokça dile getirmek istedim, çünkü hani tecrübeli insanların söylediklerini okuyup, temkinli olup insanların başına bişe gelmesin die. Buraya herkez kafa dağıtmaya mutlu olmaya geliyor. Kimse haketmiyor bu tarz şeyleri yaşamayı. kadin yada erkek farketmez. Kaos abi insanlar neden bizim sunucumuzu tercih etmeli. Bizi farklı kılan nedir?

(@KaoS) Nare o konuda cok haklısın, dediğim gibi 2 günlük tanıdığı insanlara hemen güvendikleri için hep o sorunlar ortaya çıkıyor. Bizim sunucuyu neden çok tercih ediyorlar biliyormusun? Cünkü bizim sunucuda huzur var, kimseyi tehdit edecek insanları barındırmadığımız için userlerimiz olsun, djlerimiz olsun, op, sop, adminlerimiz olsun hep koruduğumuz ve zarar gelmesin diye hep çabaladığımız için tercih ediyorlar….

(+Başak) Kesinlikle KaoS mmm kendimi senin yanında çok güvende hissediyorum :$

(+Nare) 🙂 Başak canım sanaldaki en büyük pişmanlığın nedir?

+Başak) Nare çok şey varda özetlersek insanlara inanıp samimi içli dışlı olduğum için pişmanım, Hayatıma aldığım kişiler için çok pişmanım, Birde iyi niyetle yaklaşıp bana yapilan haksızlık karşısında hakedene hakkını vermeyip hep sunduğum için pişmanım.

(+Nare) Başak cim Rabbim karşımıza bir cümleyi bir kere söylediğimizde, o cümleyi tek seferde anlayabilecek insanlar çıkarsın karşımıza 😉 Gerçekten kendini birine saatlerce ifade etmek, kendini anlatmaya çalışmak çok zor ve yıpratıcı bi durum. Buyüzden pişman olma bence, en iyisini yaptın die düşünüyorum ben…

(+Nare) Kaos abi ben işin makarasında olduğum için 10 yıldır sanalda olmama rağmen komut yetki falan bilmem. Bu yüzden işin teknik yönüyle ilgili sorular yönetemiyorum sana. Sen teknik olarak birşeyler söylemek istermisin? Mesela sunucumuz genelleme yapıldığında diğer sunuculara göre başarı oranımız yüzde kaç? Yada dahada ilerlemek ve büyümek için neler yapabiliriz?

(@KaoS) Nare bizim site 10 yılık sitelerin üzerinde yüzdelik olarak. bunun nedeni ise güzel bir dost ortamımız vardır. çoğu sitede 10 domain bağlıdır ama baktığın zaman user girişini boşver sohbetleri bile dönmüyor. biz 1 domainle bu işleri yapıyoruz ve 24 saat sohbetimiz ve yayınımız vardır.
Eksik yanlarımızda vardır tabi. örneğin fazla online olmama. onuda normal karşılıyoruz çünkü herkesin realde bir sorumluluğu vardır. o yüzden şuan çok şükür sitemiz çok güzel ilerliyor ve ilerliyecektirde….

(+Nare) Kaos abi ben şahsım adına söylüyorum çok başarılısınız. Az ve öz insanların olmasi, çok ve boş olmasından iyidir die düşünüyorum. Ve bu yönetime, donanıma sahip oldunuz için teşekkür ediyorum size. Bize böyle güvenilir ortam sağladınız için….. He başka siteler varmi¿ dünya kadar var, ama ben burdan başka biyerde kalamam şahsım adina….

(+Nare) Başak ve KaoS sanal realinizin yüzde kaçını kaplıyor ?

(+Başak) Nare %80 🙂

(@KaoS) Nare büyük kısmını zaten sitede geçiriyoruz. günde 10 saatimizin rahat sanal hayat olduğunu diyebilirim…
Buda yüzde 80 yada 85 ni kapsiyor

(+Nare) KaoS ve Başak aşk sizin için neyi ifade ediyor?

(@KaoS) Nare aşk dediğin canim cicim aşkimdan ibaret olmamalı bence. aşk dediğin; dostun, arkadaşin, sırdaşın gibi olmalı. iyi günde kötü gündede sahiplenmek demektir…

(+Başak) Nare aşk bir kişiye yada bir şeye aşırı derecede bağlanmayı ifade ediyor. bu karşı cins yada herhangi bişey de olabilir canım…

(+Nare) Sanalda aşk yaşamanın zorlukları nelerdir KaoS ve Başak ?

(+Başak) Ayy ayy 🙂

(@KaoS) Nare real gibi olamaz tabi ki. sanalda aşk daha zordur. insan sevdiğinin yanında oldumu en azından yüzüne konuşabiliyor, birşeyleri daha güzel anlatabiliyor ama sanalda o şekil değil. Sanalda ancak yazarak konuşarak anlatabiliyorsun, yazabiliyorsun ama sanaldaki aşkın en güzel yanida böyle yanına gidip elini tutmak, yüzüne bakmak, daha güzeldir. (Ben aşk yaşadım sanal real yoktur yanımdaymış gibi yaşarım )

(+Başak) Nare sanalda aşk hem çok güzel hem çok zor. nedeni de uzaksın görmüyorsun. Ona inandiğin kadarıyla ‘huzurlu’, kendini sana anlattığı kadarıyla ‘biliyor ve güveniyorsun.’
buda bazen çok   farklı düşüncelere yönlendiriyor. Eğer mutlu olmak istiyorsan; hayatına aldığın kişiye güveneceksin, yoksa düşünceler içinde boğulup kaybolup gidersin 🙂

(+Nare) Sanal aşklar da; arkadaşlıklar gibi, dostluklar gibi çok çabuk tükeniyor bu sanalda. Sizin bildiğim kadarıyla iki üç yıllık bi iliskiniz var. Görmeden, sizinde dediğiniz gibi gözlerine bakmadan, böyle uzun soluklu olmasının sebebi nedir?

(+Başak) Nare evet canım 2 yılı geçen bir ilişkimiz var ve bir gün bile pişman olmadım bu ilişkiden. Uzaklık hasrettir, uzaklık özlemdir, Uzaktan sevmek Ona kavuşacağını ümid ederek hergün daha çok bağlanmaktır aşk…..
dedik ya “aşkı yüreğinde yaşarsın mesafelerin önemi yoktur, nereye gidersen git o yüreğindedir…” temiz sevmek gerek Nare mm menfaatsizce ..

(@KaoS) Nare böyle diyim; az önceki gibi aşkın reali sanalı olmaz ki…. aşkta; sevgi, sadakat onemlidir… bunlar olduktan sonra zaten o aşk hep güzel ilerler. benle Başak ta o şekil olduğu için uzun süredir çok şükür devam ediyor..

(+Nare) KaoS ve ve Başak aslında şunu öğrenmek istiyorum; birbirinizin kriterlerine gerçekten uygunsunuz? yoksa çok sevdiğiniz için birbirinize katlandiğniz yönleriniz huylarınız varmı 🙂

(@KaoS) Nare zaten o sevgi, kriterler olmasaydı bu sevgi bu kadar uzun sürmezdi. demeki varki böyle uzun devam eti..

(+Başak) Kriter dediğin şey mantık iliskilerinde mevcuttur. mantıkla yaklaşmadığım için belkide yüreğimle sevdiğim için hersey kusursuz oluyor…

(+Nare) Bu soruyu ikinizede ayrı ayrı soruyorum KaoS ve Başak.
Kaos denilince insanların gözünde nasil bir profil olmali. Başak denilince insanlarin aklinda nasil bi profil olmalı. Yani huyunuzu suyunuzu, yapınızı ve hayata bakis açınızı soruyorum….

(@KaoS) Ben insanların gözünde iyi biri olmayı isterim. KaoS denilince hep iyi anımsanan. arkamdan kimsenin kötü konuşmasını istemem zaten kolay kolay kalp kırmayı sevmem. kalp kırdımmıda zaten o insan benim için bitmiş oluyor…

(+Başak) Nare fazlasıyla iyi niyetliyim ve bundan dolayı zaman zaman canım yansada çok şey kazandığımı biliyorum. kimseye asla art niyetle yaklaşmadım yaklaşmamda. biraz fevri davransamda bazı durumlarda çabucak yumuşayabiliyorum da. karşımdakinin tavrına görede bir tutum içine girebiliyorum…

(+Nare) KaoS ve Başak asla affetmem dediğiniz birşey varmı ?

(@KaoS) Nare ben ne zaman öyle desem yinede affedebilyorum. kin nefret beslemesini bilmediğimm için “affedemem” desem yalan olur ama ihaneti asla hazmedemem….

(+Nare) Şimdi size bir soru sorucam ama bunun cevabini bana özelde cevaplayıp yazıcaksınız ve birbirinize kopyalamayacağınıza söz vericeksiniz 😉 Bu soruların cevabını yayınlanınca görüp okuyacaksınız, söz mü.d

(@KaoS) peki söz 🙂

(+Başak) Söz canimm

(+Nare) Herkezin aşkı kendine özeldir. Kime sorsan dünyanın en güzel aşkini o yaşıyordur. Eminim sizde öyle düşünüyorsunuz. Yaşanılan aşklarda imkansızlıklar engeller olabiliyor…
Kaos ve Başak tanışmanız, kavuşmanız nasil olsun isterdiniz ? Biebirinizle nerde, nasıl, ne zaman tanışıp başlamak isterdiniz ? Ve birbirinizle gerçekten evlenmeyi düşünürmüydünüz ?

(+Nare) Cevaplar özelden gelsin .d

Evet arkadaşlar bana cevaplar geldi fakat onlar bunu göremiyor. Bu röportajı okuduklarında görecekler .d

(KaoS) Başakla böyle yanyana olacak bir şehirde tanişmak isterdim. hergün onu görüpte ellerini tutarak tüm günümü onla geçirmek isterdim. uyuyunca o gün yaptiklarimiz gözümün önüne gelip uyumak, uyaninca da onun aramasıyla uyanacak ve beni bekleyecek bir şehirde yaşamak isterdim….

(Başak) Nare ben KaoS la bundan 10 yada 11 yıl önce aynı mesleği yapıp onunla iş ortamında tanışmak isterdim. ayni ortamda kalıp beraber işe gidip beraber eve dönmeyi çok isterdim. Evlilik dedin ya; Şuan bile öyle bir şansım olsaydı inan hiç bir an bile düşünmeden onunla evlenmek isterdim . Çünkü KaoS çok harika bir insan Naremm..

(+Nare) Başak ve Kaos inşallah hiç ayrılmazsınız. Roportajima katıldığınız için ikinizede çok teşekkür ederim…

(@KaoS) Nare asıl biz teşekkür ederiz bize ayırdığın zamanın için. emeğine yüregine sağlık can…

(+Nare) Son olarak bana birer tane soru sormanızı istesem ?

(+Başak) Nare hhaahaha yandın sennn

(+Nare) Zor olsun kolay sevmiyorum ben .d

(@KaoS) Nare biraz kendini anlatırmısın? ve bu sitede aşk yaşamak isteseydin kimle yaşamak isterdin ?

(+Başak) Nare hep sordum ama hiç cevap almadım, burda birdaha sorayım :)) kanalda kimsenin sevgilisi olmasa kimle ilişki yaşardın? nickini yazarmısın? 🙂

(+Nare) Hahahahhaha

(+Nare) Bu bi tesadüfmü?

(+Başak) KaoS ohaa

(+Başak) Hahahahahaa

(@KaoS) :):):):):):):):):)

(+Başak) Ohaaa

(+Başak) Hahahahajajaa

(@KaoS) vallaha tesadüf

(@KaoS) :):):):):):):):):)

(@KaoS) (14:03) <Nare> Zor olsun kolay sevmiyorum ben .d

(@KaoS) :):):):):):):):):)

(@KaoS) ilkez bu kadar uzun konuştum, umarim o emeğinin karşılığını almışsındır, keyifli bir roportaj oldu benim icin teşekkür ederim….

(@KaoS) :):):):):):):):):)

(+Başak) Naremmm çok teşekkür ederim. eline, emeğine, yüreğine sağlık.. çok çok keyif aldım <3 Sen bu işi biliyorsun dostum :*:*

(Nare) Kaos abi ben öylemiyim bilmiyorum ama herşeyden önce iyi bir insan olmaya çalışıyorum. E tabi kişinin iyiliği; karşısındakine kendini ne kadar sevdirdiğiyle alakalıdır. Surda sitedeki 30 40 kişiye bile sorsanız herkez Nare hakkında farklı şeyler söyler. Kimi sever, kimi sevmez. Kimi soğuk der, kimi sıcak der. Ama dediğim gibi bu tanımlar, benim insanlarla arama koyduğum mefaye bağlıdır. Her insana olan mesafemde aynı değildir.

Kaos abi ben sevdiğim ve deger verdiğim insana; yüreğimi söküp onun avcunun içine koyup ” al bak ben seni bukadar seviyorum kendin gör” diyip onu şimartacak kadar sevgisini gösteren aptal biriyim aslında. Bu bana çok şey kaybettirdi. Son yaşadığım olaylar bana bu kadar aptal olmamam gerektigini ögretti.

(Nare) Kaos abi ve Başak mmm ortak sorunuza da cevap vereyim. Ben burda bu sohbet sunucusunda eğer aşk yaşasaydım aynı şekilde yüreğini avcunun içine alıp bana emanet edecek birisiyle böyle bişey yaşamak isterdim. Ama ben şimarmazdim. Çünkü ben iki gram ilgiye sevgiye muhtaç bir kadın olmadim hicbirzaman. Realde cok mükemmel bi hayatım var benim.

Yani burda benim böyle birşey yaşayacağım kimse yok, iyikide yok….

(Nare) tekrardan katılımınız için çok teşekkürler…

 

~~~ KAMERA ARKASI~~~

(Başak) Durun Heycan Basti

(+Nare) Hahaha

(+Nare) Hazırmısınız?

(@KaoS) hazırız hazır

(@KaoS) :D:D:D:D:D:D:D:D:D

~~~~~~~~~~~

(+Başak) Çok mu uzun yazıyoruz aşkım

(+Başak) 🙂

(+Nare) .dd

(+Nare) Hayır uzun değil

(+Nare) Cok güzel ilerlio bence

(+Nare) .))

(+Başak) Nare patron sensin 😀

~~~~~~~~~~~~

(@KaoS) Nare düştün mü 🙂

(+Nare) Spama gidiyo soru abi

(+Nare) Ordan bakin .d

~~~~~~~~~~~~~

(+Nare) [13:15] (+Nare) KaoS ve ve Başak aslında şunu öğrenmek istiyorum birbirinizin kriterlerine gerçekten uygunsunuz, yoksa çok sevdiğiniz için birbirinize katlandiginiz yönleriniz huylarınız varmi .d

(+Nare) Bunada cevap verin

(+Başak) :))

(+Nare) Başak smdi destan yazar 😛 Bekleyelim Kaos abi .)))

(@KaoS) bekleyelim can yazsin 😀

~~~~~~~~~~~~

(+Başak) Eee hadi

(+Başak) Devam edin hahahaa

(+Başak) :))

(+Nare) Kopyalayayim ya bi dk, Çok zor oluyo, Bide iki kişisiniz, tek tek kopyala yapiştır yapıyorum

(+Nare) 🙂

~~~~~~~~~~~~~~

(+Nare) Bu soruyu ikinizede ayrı ayrı soruyorum KaoS ve Başak. Kaos denilince insanlarin gözünde nasil bir profil olmalı. Başak denilince insanların aklinda nasil bi profil olmalı. Yani huyunuzu suyunuzu yapınızı ve hayata bakış açınızı soruorum..

(@KaoS) Başak denilince ağır başli kendini taşiyabilen, yerine göre sohbet eden biri olmasını isterdimki zaten öylede biride. neşeli, hoş, kendini taşiyan biridir Başak..

(+Nare) Kaos abi :)))))))) sen “kaos denilince aklimizda nasil bi profil olmali” sorusuna cevap vericektin .d

(@KaoS) heee

(@KaoS) pardon

(@KaoS) :D:D:D:D:D:D:D:D:D

(+Nare) Hahahahaha

(+Nare) Buda iyi oldu .ddd

(+Başak) Nare ‘KaoS’ denilince şu sözü çok duyuyorum ‘yüreği güzel adam, gibi adam’ denmesi bir çok şeye yetiyor. Bu herkes icin söylenmez bilirsin. ne kadar güzel bir duruşu varki bu deniliyor. onun için bu yüzden herşeyiyle çok seviyorum beğeniyorum KaoS u Nare mm

(Nare) hahahahhahaha :)))))))

(+Başak) Yalnis Mi Oldu

(+Başak) Ahhahaa

(+Nare) Demekki ben yanlış sordum

(+Nare) Ikinizde yanlis anladığınıza göre. )))

(@KaoS) ben sandim ben Başak hakinda yorum yapcam

(@KaoS) Başak ta benim hakimdA

(@KaoS) :):):):):):):):):)

(+Başak) KaoS haahaha

~~~~~~~~~~~~~

(+Nare) Bekleticem az Özür dilerim

(+Nare) Ayrılmayın biyere

(+Başak) .saril KaoS mmmm

(@KaoS) .sev Başak mmm

(+Başak) Bunu yayinlama Nare mm bak :))

(@KaoS) :):):):):):):):):)

(+Nare) .dd

~~~~~~~~~~~~

(+Nare) KaoS ve Başak sizlere ufak bi test yapicam

(+Nare) Roportajimizin sonuna gelmiş olucam.

(+Nare) Sizin birbirinizi ne kadar tanıdığınızı ölceceğim hafdi6m olmayarak. Sadece eglence amacli ..d

(+Nare) Size Sorduğum sorulara noticeyle cevap vericeksiniz bana. siz görmiceksiniz cevplari .d

(@KaoS) tamam 😀

(+Başak) 🙂

(+Nare) En sevdigi renk?

-Başak- siyah kırmızı 🙂

(+Nare) Kaos abi noticeyle cevap vercen

(+Nare) Özele yazmis .)))

(+Başak) Ahahaha

(+Başak) KaoS yaaa

-KaoS- Beyaz

(@KaoS) :D:D:D:D:D:D:D:D:D

(@KaoS) verdim ya

(@KaoS) :D:D:D:D:D:D:D:D:D

(+Başak) Çok tatlısın olm ;$

(@KaoS) canmisin Başak mmmm

(@KaoS) :):):):):):):):):)

(+Nare) Başak KaoSun en sevdiği renk?

(+Nare) Kaos abi sen noticeyle cevap ver

(+Nare) Bakalim basak seni nekadar taniyor

(+Başak) Nare siyah kırmızı

-KaoS- beyazzz

(+Nare) Başak KaoSn en sevdigi yemek?

(+Başak) Nare döner iskender et yemekleri sever

-KaoS- doner ve künefe

(+Nare) Basak ben sana yaz demeden yazma. bu Kaos abi senin dediklerini görüyor aynilarini diyor .))))

(@KaoS) yok valla

(@KaoS) :):):):):):):):):)

(+Nare) Başak Kaosun en sevdiği şarkı?

(@KaoS) heycan yAPTİM

(@KaoS) o şarkıyı unutum

(@KaoS) :):):):):):):):):)

(@KaoS) azer bülbül dü

(+Nare) Yahu nie yazion KaoS abi gördü kiz .)))

-KaoS- azerbulbul

(+Başak) Azer bülbül sevmiştim sevdanın çok ötesinde 🙂

-KaoS- azerbulbul sevmiştim sevdanin otesinde

(@KaoS) :):):):):):):):):)

(@KaoS)  Hahahahahahahaha:))

(+Nare) Hahahahaha KaoS abi ya .d

(+Nare) Başak KaoS abi nelerden hoşlanır .d

(+Başak) Neler derken hahaa

(+Nare) Hobi olarak

(+Nare) .)))))))

-KaoS- gezmeyi yürüyuş ve spor

(+Başak) Okey okey okey 🙂

(+Nare) Başak KaoS abi sinirlenince nasıl tepki verir sövermi dövermi vss .d

-KaoS- sinirlenince kizar ve kanaldan cikar

(+Başak) Nare direk söver :))) yaninda olsam dövebilir de :)))

(+Nare) Ya siz olayı anlamadınız

(+Nare) Ben bu bölümü kaldırıyorum .d

(@KaoS) kaldır kaldır 😀

(+Nare) Yayinlamicam .))))

(+Başak) Nare hahahaha

(+Başak) ilk defa adam bukadar çok konuştu

(+Başak) Hahahaa

(+Başak) Nare çok seviyorum bu adamı yaa :$

(Nare) 🙂 )))))

~~~~~~~~~~~~~~

(KaoS) kaç soru daha sorcan 😀

(Nare) Sıkıldıysanız bitirebilirim .d

(KaoS) yoo hoşuma gidoyor

(KaoS) benim güzel geçiyor

(KaoS) :):):):):):):):):)

(Nare) Tamam ozaman devam .d

~~~~~~~~~~~~~~   YaZaN: NaRe

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SeRKaN dedi ki:

Emeğinize Yüreğinize Sağlık gerçekten çok güzel olmuş Nare çok emek veriorsun hakkını helal et kolay değil-dir düzenlemek röportajı .

Ayrı bir renk oldu sayende sunucumuza bu Röportaj muhabbeti sanırım. Sıra da She var 😉

MiSra dedi ki:

Nare canım öncelikle emeğine sağlık tek kişiyle yazisarak röportaj zor iken iki kişiyle sohbet maşallah. Çok eğlenceli samimi ve güzel bir sohbet olmuş. Dostlar ıyiki burdayım ıyiki sizlerleyim.kaos ve başak canım sizlere bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.

oLCay Saraçlar dedi ki:

S/A. öncelıkle emeği qecen herkeze tşkler sorulanlara samimi ve iöçten cvp veren Başak ve KaoS kardeşlerimi ayrıc TŞKLER ALLAH mutlulunuzu daim etsin sayqılar

Nare dedi ki:

tesekkurler arkadaşlar gizel yorumlariniz icin.

Serkan gercekten zor ama insanlar böyle okuyup hoş vakit geçirdikçe ben çok mutlu oluyorum. Şu yorumlari okuyunca hele cok ayri bi heycan yaşiyorum.
❤❤❤❤❤❤❤❤

Sinem dedi ki:

Yaaa cok guzeldi cokta eglenceli okurken cok eglendim hepinizinde emegine yuregine saglk Nare mmm herzmnki gbi yine 1numarasin :**

FeRman dedi ki:

Emeğinize yüreğinize sağlık arkdaslar.3 unuzde cok guzel bir röportaja imza atmissiniz insallah hep bu sohbette oldugu gibi mutlu huzurlu bir yaşamınız olur. Keyifle okudugum ilk röportaj seviliyorsunuz canlar.

She dedi ki:

Çok samimi ve içten bir röportaj olmuş severek okudum:) emeğinize sağlık süpersiniz 🙂

Lokum dedi ki:

Nare emeğine yüreğine saglik canım harika bir röportaj olmuş ? Başak mmm senin fevri davranışların özellikle serkana kızman felan çok içten ya ve bayılıyorum bu hallerine hiç degsme :dd KaoS çok iyi bir insan kmseye zararı yoktur çok mutlu olun mutluluğu hakediyosunuz seviliyosunuz (:

Bklnn dedi ki:

Ben kendi adıma ilhanın böyle bir insan olduğunu hiç düşünmemiştim.Hemen hemen herkesin adının geçtiği başkasının arkasından konuştuğu bir konu olmuştur asla Kaosun adını hiç kimseden olumlu veya olumsuz duymadım görmedim çok sekersiniz kardeşler.Birlikteliginiz mutluluğunuz daim olsun.Sizleri seviorum:)Bklnn.

YaGMuR dedi ki:

Nare mm emegine yüregine salik gene cok güzel bi repörtcaj olmuş harikasiniz .KaoS v e Başak cok uyumlusubuz allah hic ayirmasin sizi ins sevkle okudum valla.

Sito dedi ki:

Kamera arkasınıda ihmal etmemişler hahaa arkadaşlar gerçekten çok güzel olmuş elinize emeğinize sağlık 🙂

KaLp dedi ki:

Merakla kac gundur bekledim yaaa 🙂 ama degdi cok tatli samimi bir roportaj olmus enistem ve canim başagimlaaa :*** iyiki varsiniz emeginize yureginize saglik narem eline saglik basarilisin bu iste

Nefesim dedi ki:

Başak kaos ve nare çok güzel bir sohbet olmuş beğendim basaki burda tanıdım kaosuda başka sitede tanıdım beni buraya davet eden kaos eniştemdi iyikide gelmişim iyikide burdayım sizleri çok seviyorum

Berfu dedi ki:

Soruyu yanlis anladiginiz yer cok tatli olmus ikiniz ayni anda ayni seyi sormanizda harika birbiri icin yaratilmis iki guzel insan.. emeginize saglik

Kek dedi ki:

Nare bu iste cok iyisin konuklarinda cok eglenceli ve samimi olunca roportaj tamamlaniyor harikasiniz

PasakLiSey dedi ki:

Askiniz daim olsun nazar degmesin cok guzelsiniz

Firtina dedi ki:

Başak yenge kaos eniste sizi cok seviyoruz 😉 emeginize saglik

Tekin dedi ki:

Nare guzel dusunceni hayata gecirmissin herkesi roportajlar sayesinde daha iyi anliyor ve taniyoruz

PaMuK dedi ki:

Siradaki roportajiniz kimle acabaaaa hepsi birbirinden guzel merak ettigim kisilerdendi başak :$ kaleminize saglik

SARA dedi ki:

Başak ve KaoS canimlarim kimetlim benim cok icten ve güzel cevaplar verdiniz..
Sizi cok seviyorum ❤
Iyiki varsiniz iyiki sizlerle tanistim.
Nare gercekten keyifle okudum, yüregine emegine saglik canim..
Devaminiiiii bekliyorum ?

SARA dedi ki:

Başak ❤ KaoS

SARA dedi ki:

I love you
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

SARA dedi ki:

Nare canim sira kime geldi ?

YiLDiZ dedi ki:

Emeğinize yüreğinize sağlık guzel bir röportaj olmus.

Başak dedi ki:

Yorum yapan güzel yürekler canlarım hepinize ayrı ayrı cok tsk ederim elinize sağlık …
Nare mmm sana bir kez daha çok tsk ederim bi tanem ??
Ve ve KaoS mm gülen yüzüm herşey seninle güzel iyiki hayatımdasın Seni çok seviyorummm ❤

Nare dedi ki:

SARA canm sıra She de. She den sonrada yayinlanmaya hazir Beklenen le roportajimiz var onu yayinlayacagiz. Seviorum ben bu isi SARA :)))

Nare dedi ki:

Yorumlariniz icin cok tesekkur ediyorum. O guzel yureklerinize saglik iyiki varsiniz ❤❤❤❤

Hande dedi ki:

Ne guzel bir cift darisi bana ve tum bekarlara 🙂 sevginiz daim olsun

Elif dedi ki:

Yeryuzundeki cennetimiz de cehennemimizde sevdigimiz kisi olabilir. Siz birbirinize hep cennet olun. Emeginize yureginize saglik

KaoS dedi ki:

ArKasLaR tüm güzel yorumlariniz icin hepinize teşekürr ederimm

BaL dedi ki:

Başak ve kaos ikinizde harika insanlarsiniz ikinizi de iyiki tanidim. Aygul.net in guzel cifti ❤

Ata dedi ki:

Kaos babaaaaa 😀 seviyoruz seni yuregine saglik parti kur oy verelim babaaa guzel seslenmissin 😀

KraLice dedi ki:

Ana kralicemiz başak ?? bal başak ayı kaos ? cicek başak ari kaos ? kuzu başak kurt kaos ? nare başak kaos emeginize saglik canlar