Anasayfa

Sohbet Makale

İzmir Sohbet

İzmir Sohbet

İzmir diyince benim aklıma Ege’nin incisi geliyor. Gerçektende öyledir.İzmir tarihi ve doğal güzelliklere sahip olduğu kadar kızlarının güzelliği ile de dillere destan olmuştur.Sohbet odalarında kızlarla tanışırken nerelisin dediğimde izmirliyim dediler mi hemen içimden bu kız kesin güzel diyorum dediğim gibi izmir kızlarının güzelliği ile destan olmuş. Kızlarına güzel diyorlar peki ya erkekleri nasıl?çirkin mi oluyor:) gelin bu sorumun cevabını siz İzmirliler sohbet platformumuzda verin. İzmir Türkiye’nin en cana yakin en güzel illerinden birisidir ayni zamanda.

Siz İzmirlilere de kaliteli ve seviyeli ortam sunuyoruz tabikide. stresten yalnızlıktan kurtulmak için bizleri tercih edebilirsiniz. Sizde yeni insanlarla tanışıp kaliteli ve uzun süreli ilişkiler kurmak için sohbet etmeye başlayabilirsiniz.Evinizde sıkıntıdan ne yapacağınızı bilemediğiniz zaman istediğiniz saatte sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz Sohbetin akışı ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile bir süre sonra alışkanlık haline gelicek ve sitemizden çıkmak istemeyeceksiniz. Sunucumuzda sizden hiç bir şekilde ücret talep edilmiyor, tamamen ücretsiz bir platforum`dur. Sohbet sitemizle bütün dünya yanınızda..                YaZaN: YLDZ

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seher dedi ki:

Emeğine yüreğine sağlık✌?

Stera dedi ki:

İzmir’in kizları mı guzelmis pehh.) doğunun kızları daha guzel?

Malatya dedi ki:

Emeginize sağlık

KaLp dedi ki:

Izmir diyince benim aklima da guzel kizlar geliyor ;dddd emegine yuregine saglik canim guzel bir makale olmus

She dedi ki:

Stera güzellik göreceli bir bakış açısıdır, senin beğendiğini ben beğenmem, benim beğendiğimi belki sen beğenmezsin. İzmirinde güzel kızlar var, bir o kadar da çirkin, doğununda öyledir ? emeğine sağlık..☀️?

CnS dedi ki:

KARDEŞiMm ?? izmirli kizlar Doğulu kizlarin getir götürünü yapar : Dd ✌??