Anasayfa

Sohbet Makale

HoŞ gelSin geLeCek günLer

HoŞ gelSin geLeCek günLer

Koskaca bir seneyi bıraktik geride, belkide bir ömrü..
Kimi mutluluklarını,kimi acilara karışan feryatlarını bıraktı geçen günlerin her ânında ve bir sayfa açtık yeni bir ömre ..
Şebnem Ferah’ın dediği gibi sil baştan yaptı belkide kimileri hayatlarini ..
Yeni dileklerle yeni dualarla, hoş gelsin istedik gelecek gunler,en çok neyi özledik peki takvim yaprakları bir bir eserken hayatımızdan.Bir çok şeyi özledik,bir dostu bir sevgiliyi,bir evlat kokusunu,bir aile sıcaklıgını,Mesela; bir çay koyda içelimi, iki dost kelamini,Hal hatirdan ote sohbetin en duygulu yerini,Ön yargi güdülmeden,menfaatsizce yapilan içten sohbetlerini hani sırrımi versem onda sır olacağını bildigimiz,hani acımı anlatsam gozyaşıma ortak olan dostlari..mutlulugumu mutluluk bilen gulen yureklerini..
Hani bir hataya düştünmü oh olsun demeden düstüğün yerden kaldiran ellerini,Hani cay icmek degilde o yarenin gonlumuze kattigi sicakligini ozledik mesela.Bazen gülüşümüze ortak olan halleri,bazen akan yaşlarimiza karışan çayın yudumlamalarını..
Aksamın en koyusunda çayın demine katilan çekirdeğin çıt çıt sesindeki sohbetin sesini özledik..
Neler ozlemedik ki gecen o gunlerde..
Ama hasretliklere ama Acilarin bize kattiklarina inat birakmadikda yüzümüzden gülmeyi..özledik özledik de unutmadik bize verilen degerleri sohbetlerimize tadini katanlari..
Her karanligin aydinligi gibi actik gozlerimizi bu seneye..
Gecenin sabahi ayazin bahari olsun istedik ömrümüze katilan her bir gün..
Ve istedikki huzurumuzu kaciran gunlere inat yüregimize doğsun huzur..dolsun yuregimize sevgi ve bedenimize sihhatin en şifalısı ve duamiz oldu Yaradan’dan herkes hak ettigini alsin hak ettigini yaşasin..guzel seven  butun insanlar doğru ve merhametten yoksun olmayan  insanlarin gonullerinde açsın ..             yazan: GuLbeSeker  。◕‿◕。

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editör Yazar dedi ki:

Başarılı 。◕‿◕。

NihaL dedi ki:

Dünyanın iyiliğe en muhtaç olduğu bu dönemde güzelliklerin en yoğun olduğu mekan. Emegi geçen herkese teşekkürler. Tevsiye ediyorum herkese (:

GizLi dedi ki:

Güzel yüreğine sağlık olsn

Editör Yazar dedi ki:

Emegine yüreğine sağlık Gulbesekerim yine guzel bir yazı çıkarmıssın sende benim gibi çok duygusalsın:)

She dedi ki:

Emeğine sağlık yine çok güzel bir yazı olmuş:)

KaLp dedi ki:

Gelecek her gun bize guzel seyler getirsin hep birlikte yuzumuzun guldugu bir sene olsun ??❤ emegine saglik canim hos gelsin gelecek senin icinde