Anasayfa

Sohbet Makale

Evde Canim Sıkılıyor Ne yapabiLiRim

Evde Canim Sıkılıyor Ne yapabiLiRim

Evde Canım sıkılıyor ne yapabilirim ?

Evde canım sıkılıyor. Her gün  evde aynı aktiviteleri tekrarlamaktan sıkılanları aygul.net ailesine davet ediyorum. Siz de benim gibi evde otur otur canınız mı sıkılıyor. Her gün aynı şeyleri yapmaktan artık insan bunalıyor. Dünyayı ve ülkeyi etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle sokaklar bomboş. Yetkililer ‘evde kal’ çağrısını yineliyor. Salgın nedeniyle hayatımıza giren ‘sosyal izolasyon’ kavramı önem kazanıyor. Evden dışarı çıkmayarak salgın tehlikesiyle mücadele edenler, eğlenceli vakit geçirmenin yollarını arıyor.Sürekli aynı aktiviteleri yapmak sizinde canınızı sıkıyordur eminim. Evde Canın mı sıkılıyor?  

Sizde benim gibi aygul sohbet sitesinde takılın hayatınıza bi renk katın. Sohbet sitemizde sohbet ederken zamanın nasıl akıp gittiğini anlamayacaksınız bile. Zaman su gibi akıp gidiyor. Sadece sohbet etmiyorsunuz aynı zaman da radyo dinleme keyfide yasıyorsunuz. Şarkı eşliğinde chat yapmak da ayrı bir keyif katıyor. Bugünlerde radyo dinlemiyoruz ancak eskiye özlem duyan insanlardan biriyseniz radyo dinlemeyi siz de seviyorsanız kalpfm den yayınımızı dinleyebilirsiniz. Her halka hitap eden yayıncılarımızın eşsiz yayınlarına kulak verebilirsiniz.

Türkü seviyorsanız sizde benim gibi istekler de bulabilirsiniz. Dj e kendi sevdiğiniz şarkıları çaldırabilirsiniz. Evde canım sıkılıyor ne yapabilirim diyenler için en guzel aktivite en güzel eglence chat yapmaktır. Bunların yanı sıra oyun kanallarımız da bulunmakta. Arkadaşlarınızla yarışmak istemez misiniz? Hem eğlenceli hemde keyifli bir sohbet platformu sunuyoruz sizlere. Eğlenerek zaman akıp gidecek. Gelip de bir daha çıkamayacağınız tek sunucu burası diyebilirim. Kendimi örnek vereyim; ben girdim ve daha da çıkamadım. Bağımlılık yaptığını daha öncede demiştim. Bağımlılık dedikleri bana göre bu olmalı. Sunuca bağlanın ve siz de gelin deneyin. Bir kere girdiniz mi her zaman gelmek isteyeceksiniz.

Oyun kanallarında takılabilirsiniz. Kelime hazinenizi genişletebilirsiniz. Ya da bilmeceli sorularla beyninizi geliştirebilirsiniz. İslami oyunlarımızla dini konularda kendinizi geliştirebilirsiniz. Lakin saygı ve sevgi çerçevesinde birbirinizi kırmadan eğlenmeyi unutmayalım. Sizler bize sevgi ve saygı ile gelirseniz biz de size öyle geliriz. Saygımızı hiç bir zaman bozmayalım. Saygıyla sevgiyle kalmanız ümidiyle..

 

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taner dedi ki:

Hmm chat yapmak iyi fikir??

tubiSh dedi ki:

Evde canım sıkılıyor ne yapabilirim chat yapabilirim?

Aygul dedi ki:

Güzel fikir??

TugCe dedi ki:

Covid hepimizi eve tıkadı iyi sohbet kanalınız var çok keyif aliyorum evde kalmaktan canım sıkılmıyo 🙂

KaLp dedi ki:

Corona virus yuzunden chat yapmaya firsatimiz cok oluyor ?? elinize saglik canım sıkkınken degil gulmek istedigim her an sohbet ediyorm ???