Anasayfa

Sohbet Makale

Başarının Sohbetteki Yeri

Başarının Sohbetteki Yeri

Başarılı olmak veya olamamak kişinin kendi kendini içinde esir düşürmesidir. İnsan ne yaparsa bu “başarı” olarak nitelenir. Sadece diploma almak, meslek sahibi olmak, bir sınavı veya yarışı kazanmak mı başarıdır? Bence insan birgün “ben başardım” diyebiliyorsa onun için başarının tanımı önemini kaybeder.

Mutlulukta bunun farkına varmasıyla başlar ve artık mutludur. Bende başardım. Mezun olamadım, sınavı kazanamadım, mesleğim olmadı ama sohbet sitesinde tanıdığım birine aşık oldum, sevdim, sevildim, insan ne ilk sevdiğini ne de ilk sevildiğini unutmazmış işte bende hayatıma unutulmaz birini aldım.Güzel dostlarım oldu, sohbet ettik ,eğlendik, güldük. Bu güzel duyguları yaşamak ve şanslı olduğumun farkında olmak mutluluk kaynağımdı. Hayatımın en güzel dönemlerini yaşadım ve belkide hep öyle kalacak. Elbette mobil sohbet sitesi de olsa başarınız, mutluluğunuz sizi sevmeyenlerin hoşuna gitmeyecektir ama yüzünü güneşe çeviren biri arkasındaki gölgeleri görmez.

Sohbet sitesinde seni destekleyen çok kişi olur. Kimisi sahtedir destekçin gibi görünmek için yapar.Zaten zor günler dostu ve düşmanı ayıklamamız için bize verilen fırsatlardır. Korktuğumuz şeyler başımıza gelmiş, istediğimiz şeyleri başaramamış olduğumuzu varsayalım.Bu her şeyden vazgeçmemiz için bir neden olabilir ama bizi her şeye bağlayan biri olduğunu düşünmek bütün bu olanlara karşı dimdik ayakta kalmamızı sağlamaz mı?Hayatın acımasızlığı karşısında bize verilen en güzel şey umudumuz ve yoldaşımız olan birisidir. Kuşa kanadı nasıl ağır gelmezse insan için sevdiği de öyle ağır gelmez.

Yükünüz ağır olabilir, yolunuz uzun olabilir, gönlünüz kırık olabilir. Bazen hayat bir kış sabretmiş de tam çiçek açacakken dolu vurmuş gibi oluyor. Ama yoldaşınız olan o kişi yükünüzü hafifletir, takıldığınız yerde dayanağınız olur, düşerseniz kaldırır. Mobil sohbet sitelerinde kim doğru kim yanlış kişi ayırt etmek çok zor ama tabiki zamanla anlaşılıyor. Özellikle kadınlar dikkat etsinler ve kendilerini yanlış toprağa ekmesinler ki rengarenk çok güzel çiçekler açabilsinler.

Sohbet sitemizi ve kalbizini çiçeklendirmeniz için sizleri aramıza bekliyoruz.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kel Mahmut dedi ki:

Basarilar guzel bir sohbet sitesi ve objektif bir makale olmus elinize emeginize saglik 🙂

Kimsesiz Kimse dedi ki:

Emeginize saglik sitenizi cok begeniyorm ve sohbet ortaminiz gercekten eglenceli keyif alarak sohbet edip guzel zaman geciriyorum 🙂 gorusmek uzere